Новости Одессы и Одесской области

В Одесі жителі приватного сектора отримали індивідуальні сміттєві баки (фото)

В Одесі жителі приватного сектора отримали індивідуальні сміттєві баки (фото)

10 березня в Київському районі, на території ОСН «Чубаївка» стартував пілотний проект департамента міського господарства, який має вивести систему очищення приватного сектора Одеси на якісно новий рівень.

У нас есть Viber канал в котором мы рассказываем о коммунальных платежах, тарифах, льготах и субсидиях. Присоединяйтесь!

Про це повідомляє пресслужба Департаменту міського господарства Одеської міської ради у Facebook.

Після завершення результативних переговорів між департаментом, ОСН «Чубаївка», місцевими жителями та компанією «Союз», що обслуговує район, було досягнуто згоди про масову закупівлю пересувних міні-контейнерів – такі баки отримає кожен господар домоволодіння, який має укладений договір на вивезення твердих побутових відходів та не має заборгованності.

Вчора і сьогодні контейнери вже почали видавати під розпис – кожен має свій інвентарний номер. За два дні свої міні-баки отримали близько півсотні домогосподарств, а всього «Союз» в межах пілотного проекту закупив 300 баків.

Ця новація має зробити процес збирання та вивозу сміття більш комфортним як для місцевих жителів, так і для компанії, адже баки пристосовані для опороженненя автоматичним способом. З іншого боку, зберігати сміття у герметичному контейнері значно легше: запах не розноситься, домашні або дикі тварини не зможуть дістатися вмісту бака, як це відбувається з пакетами.

– Крім того, ми відходимо від місць розміщення контейнерів як таких, а саме в цих локаціях і виникають звалища. Тепер кожен мешканець приватного сектора має слідкувати за територією, що примикає до його оселі. Сподіваємося, що це підвищить рівень свідомості громадян та в цілому покращить санітарний стан району, – відзначив виконуючий обов’язки директора департаменту міського господарства Дмитро Жеман.

Жителі Чубаївки ініціативу департаменту сприйняли позитивно, адже покращення рівня очищення району від сміття зробить проживання у районі більш комфортним.

– Особливо радіють ті люди, які жили в місцях поряд зі стихійними звалищами, в епіцентрі антисанітарії, вони сподіваються, що тепер, після того, як в цих місцях почали розбивати клумби та після видачі міні-контейнерів, цей жах закінчиться, – говорить місцева жителька Інна Павлівна.

Наразі вивезення сміття на території ОСН «Чубаївка» проводиться двічі на тиждень подзвонковим методом – сміттєвоз проходить та збирає пакети, що виставили мешканці.

Фото: пресслужба Департаменту міського господарства Одеської міської ради у Facebook

1 комментарий

*Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Выскажите ваше мнение. Это важно.
avatar
500
  Подписаться  
Сообщать о
Юрий
Гость
Юрий

Это надо делать на Ленпоселке.

Еще по теме
Все новости

Выбор редакции
Сообщить об опечатке
Текст, который будет отправлен нашим редакторам: