Новости Одессы и Одесской области

Нарахують автоматично чи принесе листоноша: як пенсіонерам виплатять одноразову допомогу в розмірі 1 тисячі гривень

Нарахують автоматично чи принесе листоноша: як пенсіонерам виплатять одноразову допомогу в розмірі 1 тисячі гривень

Пенсіонерам, які отримують пенсії на банківські картки, одноразову допомогу в розмірі 1 тисячі гривень буде зараховано автоматично, а тим, хто отримує пенсію через Укрпошту, гроші принесе листоноша.

У нас есть Viber канал в котором мы рассказываем о коммунальных платежах, тарифах, льготах и субсидиях. Присоединяйтесь!

Про це заявила міністерка соціальної політики Марина Лазебна під час інтерв’ю телеканалу ICTV, повідомляє Урядовий портал.

Як повідомила Міністр, Уряд визначив порядок виплати одноразової допомоги в сумі 1 тисяча гривень для пенсіонерів, розмір пенсійної виплати яких менше 5 тисяч гривень, та громадян, які одержують державну соціальну допомогу у зв’язку з інвалідністю та за віком замість пенсії.

– У разі, якщо Парламентом в найближчі дні буде прийнято зміни до державного бюджету, нам потрібно буде близько 5 днів для того, щоб розпочати виплати, – заявила Марина Лазебна.

Уряд прийняв постанову про підвищення пенсійних виплат та надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році у зв’язку із глобальною кризою, викликаною коронавірусом. Відповідне рішення, розроблене Міністерством соціальної політики, було прийняте 1 квітня на засіданні Уряду.

Фото: Цензор.НЕТ
2 комментарии

*Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Выскажите ваше мнение. Это важно.
avatar
500
  Подписаться  
Сообщать о
Сірко
Гость
Сірко

Доюре якщо хоча б якіь гроші нарахують. А то після втрати роботи почуваюсь ніечемним.

Ватный
Гость
Ватный

денег нет, но вы держитесь

Еще по теме
Все новости

Выбор редакции
Сообщить об опечатке
Текст, который будет отправлен нашим редакторам: