Новости Одессы и Одесской области

Менше автомобілів на дорогах: в Одесі за останній тиждень стало чистіше повітря

Менше автомобілів на дорогах: в Одесі за останній тиждень стало чистіше повітря

Основним джерелом забруднення атмосфери міста залишається автотранспорт.

У нас есть Viber канал в котором мы рассказываем о коммунальных платежах, тарифах, льготах и субсидиях. Присоединяйтесь!

Про це повідомляє пресслужба Одеської міської ради.

Службою екологічного контролю комунального підприємства «Муніципальний центр екологічної безпеки» Одеської міської ради проводиться постійний моніторинг атмосферного повітря у визначених точках міста, які включають перехрестя автодоріг, площі, точки контролю біля вокзалів та при в’їздах у місто.

За результатами спостережень за останній тиждень, знизилися показники по оксиду вуглецю від 1,2 до 2-х разів, дещо по діоксиду азоту та сумарних вуглеводнях, що пов’язано зі скороченням кількості автомобілей та маршрутних таксі на дорогах. В свою чергу, деякі підприємства скоротили свою діяльність або перейшли на неповний режим роботи.

Служба екологічного контролю продовжує моніторинг у точках контролю міста згідно з графіком.

За інформацією ДУ «Одеський обласний лабораторний центр МОЗ України», проби питної води, які були відібрані з метою проведення моніторингу, за санітарно-мікробіологічними та санітарно-хімічними показниками відповідають вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

За результатами щоденного моніторингу Центральної хіміко-бактеріологічної лабораторії «Інфоксводоканалу» протягом дії обмежувальних заходів з 16 по 23 березня 2020 року питна вода відповідає ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

За інформацією Державної екологічної інспекції, станом на 23.03.2020р., відповідно до протоколів вимірювання показників складу та властивостей поверхневих вод Чорного моря в районі пляжу «Дельфін» перевищення нормованих значень ГДК у воді нафтопродуктів не виявлено.

Фото: sykhiv.media

*Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Выскажите ваше мнение. Это важно.
avatar
500
  Подписаться  
Сообщать о
Еще по теме
Все новости

Выбор редакции
Сообщить об опечатке
Текст, который будет отправлен нашим редакторам: