Новости Одессы и Одесской области

Поради по веб-дизайну та веб-розробці

Поради по веб-дизайну та веб-розробці

Побудова сайту і наповнення його правильним контентом – нелегка справа, але головне – це бажання навчитися, і у вас усе вийде.

Подписаться

Якщо ви бажаєте створити свій власний сайт заради реклами свого бізнесу чи для заробітку на рекламі, чи взагалі починаєте кар’єру веб-майстра, вам потрібно багато чого вивчити. На початку будь-яка інформація не стане зайвою, вам потрібно оволодіти базовими навичками веб-розробки та знати деякі тонкості веб-дизайну.

Що треба знати для того, щоб побудувати сам сайт?

Якщо простий веб-дизайн – це не дуже складна справа, де вам потрібно лише слідкувати за порадами і багато читати, то веб-розробка – це трошки інше. Ви с самого початку повинні усвідомити, що створення дійсно гарного сайту – складний процес, який буде забирати час, але це того варте. Для початку оволодійте такими мовами програмування, як html та php. Коли ви навчитесь робити елементарні сторінки в Інтернеті, вам захочеться зробити щось величніше. Тут знадобляться навички роботи з CSS та JavaScript. Непоганим завершенням буде ознайомлення з Photosop.

А зараз декілька порад.

  • Не переповнюйте свій сайт рекламою.
  • Уникайте великих за розміром сторінок, вони будуть занадто довго завантажуватись — деяких користувачів це дратує.
  • Не робіть горизонтальної полоси прокрутки.
  • Не перебільшуйте з анімацією.
  • Дотримуйтесь стандартів, адже у вашого користувача може бути зовсім інше розширення екрану і тоді на його комп’ютері ваш сайт буде здаватися жахливим.

Оформлення та наповнення сайту

Якби ви не володіли добре мовами програмування, якщо на вашім інтернет-ресурсі людина не знайде цікавого контенту, ви не зможете отримати широку цільову аудиторію. Окрім цікавості, інформація повинна бути унікальною. Бажано, щоб ви самі писали статті та робили фотографії. Постійно слідкуйте за новинами у веб-дизайну, для цього заходьте на журнал для вебмайстрів, там ви завжди знайдете багато корисного. Якщо знайшли щось нове, одразу пробуйте використати це для вашого проекту. Що стосується кольорової гами, то вона повинна відповідати тематиці сайту, але у будь-якому разі не використовуйте більше 3-4 кольорів. Жахлива помилка – це нечитабельність тексту, тому перевірте, щоб ваші статті було добре видно. І головне – постійно поповнюйте ваш сайт чимось новим, знаходьте нові «фішки», робіть фотографії і пишіть корисні тексти – тоді ви знайдете своїх користувачів.

Читайте нас в Viber! На канале «Коммуналка» рассказываем о коммунальных платежах, тарифах, льготах и субсидиях.

*Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Выскажите ваше мнение. Это важно.
Подписаться
Сообщать о
guest
0 комментариев
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Еще по теме
Все новости
Выбор редакции
Сообщить об опечатке
Текст, который будет отправлен нашим редакторам: