Новини Одеси та Одеської області

Ламінат чи паркетна дошка?

Ламінат чи паркетна дошка?

Ідеальна підлога має поєднувати зручність у використанні та дивовижний зовнішній вигляд. Однак очевидною є також ціна, яка часто може вплинути на наш вибір.

Саме вартість часто називають основною причиною, коли обирають ламінат Львів замість паркетної дошки. Однак чи справді низька ціна є єдиною перевагою першого рішення? І чи коштує паркетна дошка кожної витраченої гривні? На ці та багато інших питань ми відповідаємо у цій статті.

Як обробити підлогу в домашніх умовах?

Замислюючись про те, як зробити підлогу будинку чи квартири, завжди варто розглянути усі можливі варіанти. Це дозволить ближче познайомитися з ними і, як наслідок зробити справді свідомий і точний вибір. Крім ламінату та паркетної дошки, найбільш поширені в домашньому застосуванні такі види підлогових покриттів:

  • Плитка – міцна, міцна та водостійка. Водночас холодно і неприємно на дотик.
  • Килими – приємні та недорогі, але відносно швидко зношуються, а утримувати їх у чистоті може бути проблематично.
  • Вінілове покриття для підлоги – більш довговічне і легко чиститься, але не дуже естетично.

Всі вони мають свої переваги та часто служать дуже добре. Однак, частіше вибирають ламінат або паркетну дошку – і це завдяки їхнім визначним перевагам!

Переваги ламінату

Ламінована підлога – однозначне те рішення, яке найчастіше обирають українці. Вони виготовлені з кількох шарів різних матеріалів, розташування яких гарантує стійкість та жорсткість кожної дошки. Їх верх покритий декоративним шаром ламінату, який відповідає за зовнішній вигляд цього виробу. Це означає, що панелі можуть мати будь-який малюнок, колір та відтінок. Різноманітність, безумовно, дуже важлива перевагою цього виду покриття для підлоги. Ще однією перевагою є легкість укладання. У сучасних умовах кожен вид підлоги, що ламінує, має систему замків, що дозволяють дуже швидко укласти ламінат без використання клею. Ще одна перевага ламінованої підлоги – їх відносно великі розміри стійкість до ударів та стирання – особливо у випадку класу АС4 і вище.

Параметри паркетної дошки

Попри зовнішній вигляд паркетна дошка рідко буває однорідною. Часто зустрічаються вироби з двох або навіть трьох шарів, які практично виглядають набагато краще. Це пов’язано з тим фактом, що вони розроблені для обмеження їх вигину, що створює неприємні звуки і може з часом призводять до утворення нерівностей або тріщин. Така ситуація точно небажана, тим більше, що паркетна дошка сама по собі неймовірно довговічна. Завдяки своїй жорсткості легко слугує кілька десятків років, а також підходить для ремонту. Друга дуже важлива перевага цього рішення – чудова естетика, заснована на візерунках деревини – наприклад, дошка дуба, дошка клена або волоський горіх. Варто зазначити, що паркетна дошка – унікальний продукт – неможливо, щоб було дві ідентичні дерев’яні підлоги. Також слід зауважити, що це природне рішення дуже приємне і тепле на дотик, тому його не потрібно додатково покривати килимами або килимками.

Ламінат або паркетна дошка – що вибрати?

Як бачите, і ламінат, і паркетна дошка мають багато сильних сторін. Тому звертайте увагу на їхні слабкості. На жаль, обидва варіанти не дуже люблять воду, так що у вологих приміщеннях слід вибирати найкращі вологостійкі вироби для кухонь та ванних кімнат. Помітним недоліком ламінату є неможливість його ремонту – адже коли ушкоджується верхній шар – малюнок ламінату вже неможливо відтворити.

Підсумовуючи, можна сказати, що при виборі паркетної дошки ми купуємо довговічність, унікальність та кращу естетичність. Ламінат, своєю чергою, дешевше, проте універсальне рішення, яке, втім, не шкода замінити через кілька років використання.

Сподіваємося, ця стаття була корисною для вас. Також хочемо нагадати, що купити ламінат у Львові та по Україні ви можете, наприклад, у торговій мережі #Zavod Parketu.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Зворотній зв'язок в режимі реального часу
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції