Новини Одеси та Одеської області

Як вибрати швейну машинку для дому

Як вибрати швейну машинку для дому

Машина для шиття – функціональний домашній помічник, знадобиться не тільки для пошиття одягу. Використовується для ремонту речей, виконання нескладних операцій. Безліч сучасних моделей прості і зручні в управлінні, з ними легко впорається навіть швачка-початківець. Існують і професійні варіанти, розраховані на досвідчених майстрів. Вони дають доступ до більшої кількості можливостей.

Будь-яка швейна машинка виконує рівний рядок. Її легко регулювати по довжині та закріпити за допомогою реверсу або механізму зворотного ходу. Сучасні моделі використовуються не лише для цього. Деякі здатні робити більше сотні простих та декоративних швів, наприклад петельні чи різноманітні зигзаги. Випускаються моделі з додатковими функціями.

Вибір за потужністю

Якщо купувати устаткування постійного використання, потрібно обов’язково цікавитися технічними параметрами. Для дрібного ремонту одягу, підгортання країв та деяких простих дій достатньо найдешевшого обладнання. Але при регулярному та професійному застосуванні є багато значних параметрів. Професійний швейний магазин допоможе визначитися з підходящою технікою.

Одним із найбільш значущих для постійного, інтенсивного використання є критерій потужності. Тут є кілька особливостей вибору:

  • у дешевих моделях встановлено двигун змінного струму. Він функціонує від мережі 220 В. Голка проколює тканину із зусиллям, що налаштовується залежно від швидкості. Найкраще, коли силу проколу можна регулювати. Тоді рядок на делікатній або тонкій тканині буде якісним;
  • дорожчими будуть машинки з низьковольтним двигуном постійного струму. Як правило, такими є електронні пристрої. Тут функції налаштовуються за параметрами матерії автоматично, нічого не потрібно регулювати;
  • не у всіх моделях є можливість увімкнення через кнопку. У деяких зусилля натискання голки регулюється за допомогою педалі шляхом натискання ногами на неї;
  • наявність обмежувача швидкості. Це особливо важливо та необхідно для початківців. У такому випадку зусилля зменшується автоматично. Так, можна не побоюватися помилок чи розривів нитки;
  • для більшості стандартних операцій, у тому числі з товстою тканиною, достатньо потужності 70–80 Вт. Для побутового використання можна і менше.

Функції кожного пристрою різні. Але більшість найпростіших повсякденних дій легко виконується, навіть якщо передбачено мінімальну кількість опцій. Таким чином, вибір залежить від того, для яких цілей потрібно купити швейну машинку. Шиття великої кількості одягу на замовлення потребує наявності професійного, потужного та функціонального обладнання.

швейна машинка

Які ще закономірності вибору

Перед покупкою обов’язково дивляться вартість. Для дому та виконання найпростіших операцій немає сенсу купувати дуже дорогу модель. Але дуже низька ціна – не найкраща ознака, тому що може означати, що виробник приділив мало уваги складання. Краще попередньо почитати відгуки користувачів про конкретну машинку та її виробника.

Для будинку відмінно підходять найдешевші і найпростіші пристрої, звані електромеханічними. Впоратися з електронними чи комп’ютеризованими складніше, з ними працюють лише професійні швачки, які роблять одяг на замовлення. Для зручної роботи обов’язково потрібно дивитися на кількість можливих операцій. Добре, коли є кілька декоративних рядків та багато іншого. Якість складання та режим роботи впливають на довговічність швейної машинки.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Зворотній зв'язок в режимі реального часу
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції