Новини Одеси та Одеської області

Знову фейк про можливість зараження води

Знову фейк про можливість зараження води

Одеситам розповідають чергові нісенітниці з метою посіяти паніку! Слідом за сусідніми областями, в одеських групах Viber та Telegram почала ширитися недостовірна інформація про нібито можливість зараження води холерою.

Доводимо до відома споживачів, що підстав для паніки немає. За інформацією головного державного санітарного лікаря України Ігоря Кузіна, в країні не зафіксовано жодного випадку захворювання на холеру. Що стосується Одеси, то передумови для виникнення захворювання  відсутні, оскільки якісне водопостачання та водовідведення міста забезпечує належне дотримання  санітарних умов.

Підрозділи філії “Інфоксводоканал” забезпечені необхідним запасом реагентів та працюють у штатному режимі з дотриманням всіх технологічних вимог. Разом з цим, європейське обладнання та технологія очищення води, яку застосовує ”Інфоксводоканал”, дозволяє усувати збудників будь-яких кишкових інфекцій — як вірусологічних, так і бактеріологічних.

Окрім цього, на всіх етапах водопідготовки по більш ніж 55 показникам цілодобово здійснюється лабораторний контроль. Співробітники підприємства перевіряють не тільки річкову воду  на вміст бактеріологічних та вірусних забруднювачів, а й питну воду у мережі у різних локаціях міста. Крім “Інфоксводоканалу” паралельний лабораторний контроль здійснює і державна санітарна служба. За результатами останніх досліджень, вода в Одесі відповідає всім санітарним вимогам до питної води.

Наполегливо просимо одеситів не розповсюджувати фейкову та сумнівну інформацію без її попередньої перевірки. Це можна зробити на нашому сайті http://infoxvod.com.ua/, а також:

Також телефонуйте до нашого контакт-центру за безкоштовним номером 0-800-307-505, відповімо залюбки на будь-які питання. Працюємо для вас 24/7  з вірою в Україну та перемогу!

Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram каналі! Новини, фоторепортажі та історични факти про Одесу.
Читайте нас у Viber! На каналі «Комуналка» розповідаємо про комунальні платежі, тарифи, пільги та субсидії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Ще за темою
Всі новини
Вибір редакції
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: