Новини Одеси та Одеської області

Війна в Україні: ситуація на фронтах на 18 добу вторгнення РФ

Війна в Україні: ситуація на фронтах на 18 добу вторгнення РФ

Почалася вісімнадцята доба героїчного протистояння Українського народу російському військовому вторгненню. Стан, становище та характер дій оборони без істотних змін.

Про це повідомляє Генеральний штаб Збройних Сил України.

Противник продовжує використовувати цивільну інфраструктуру для військових потреб. Порушуючи вимоги міжнародного гуманітарного права, продовжує розміщувати підрозділи та техніку на об’єктах підвищеної небезпеки, проводить обстріл мирного населення, проводить незаконні перевірки особистих речей та обшуки серед місцевих жителів, перевдягається у цивільний одяг та форму ЗС України.

Морально-психологічний стан військ противника, який бере участь у боях зі Збройними Силами України, продовжує погіршуватися, зростає кількість випадків дезертирства та відмов у виконанні наказів.

За наявною інформацією, на території Республіки Білорусь у медичних установах південно-східного регіону проходить лікування велика кількість поранених під час бойових дій на території України військовослужбовців РФ.

Запасів крові щодо хірургічних операцій не вистачає. Задіяні резерви, накопичені громадянами Республіки Білорусь, – близько 2/3 резерву переспрямовано на потреби військовослужбовців РФ.

Активізувалася кампанія зі збору крові серед працівників бюджетної сфери та цивільного населення.
У зв’язку зі втратами збройні сили Російської Федерації формують нові підрозділи. Зокрема, командування ворога планує залучити близько 1500 осіб зі складу 40-ї окремої бригади морської піхоти (Петропавловськ-Камчатський, Тихоокеанський флот).

Збройні Сили України у взаємодії з іншими складовими сил оборони дають гідну відсіч військам супротивника, зокрема, за попередню добу було знищено два вертольоти, два винищувачі (один з яких Су-34) та два БПЛА.

Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram каналі! Новини, фоторепортажі та історични факти про Одесу.
Читайте нас у Viber! На каналі «Комуналка» розповідаємо про комунальні платежі, тарифи, пільги та субсидії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Ще за темою
Всі новини
Вибір редакції
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: