Новини Одеси та Одеської області

В Україні скасували ЗНО та підсумкову атестацію

В Україні скасували ЗНО та підсумкову атестацію

Верховна Рада України ухвалила законопроект про скасування здачі державної підсумкової атестації (ДПА) та зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО).
Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти та науки України.

24 березня Верховна Рада України ухвалила законопроект №7132 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері освіти». Згідно з документом, в умовах військового стану у 2022 році буде скасовано складання державної підсумкової атестації, зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного професійного вступного випробування.

«Війна зруйнувала освітній процес, який ще не встиг повноцінно відновитись після пандемії. В таких умовах скасування ДПА, ЗНО, єдиного вступного іспиту та єдиного професійного вступного випробування буде своєрідним заохоченням молоді до навчання в Україні. Це важливо, оскільки ми маємо думати про збереження інтелектуального потенціалу»,

– сказано у повідомленні.

Отже, незважаючи на військовий стан, вступна кампанія до українських вишів не скасовується. Але проходитиме вона за спрощеним механізмом: без використання результатів зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного професійного випробування. Відбудеться вступна кампанія за спеціальною процедурою, над якою зараз працюють фахівці Комітету з питань освіти та науки спільно з Міністерством освіти та науки.

Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram каналі! Новини, фоторепортажі та історични факти про Одесу.
Читайте нас у Viber! На каналі «Комуналка» розповідаємо про комунальні платежі, тарифи, пільги та субсидії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Ще за темою
Всі новини
Вибір редакції
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: