У Великодню ніч в Одесі та області змінили час комендантської години

У Великодню ніч в Одесі та області змінили час комендантської години

Комендантська година Великодньої ночі на території Одеси та Одеської області встановлюється з 23:00 23 квітня до 05:00 24 квітня.

Про це повідомив начальник Одеської обласної державної адміністрації Максим Марченко.

Відразу варто зазначити, що попереднє його розпорядження про повне скасування комендантської години саме скасовано. Комендантська година буде, хоч і не така тривала, як звичайно.

У розпорядженні голови Одеської ОВ сказано, що з метою дотримання безпеки всіх жителів міста та області, парафіян та духовенства, час комендантської години у Великодню ніч на території Одеси та Одеської області встановлюється з 23:00 23 квітня до 05:00 24 квітня.

З 24 квітня і далі комендантської години в регіоні встановлюється з 22:00 до 05:00.

Забороняється перебування людей у ​​зазначений годинник на вулицях та інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток та посвідчень.

Обряд освячення їжі, на Великдень у храмах, повинен відбуватися також без масового скупчення людей, виключно з дотриманням установленої комендантської години.

Також в ОВА радять не збиратися до груп навіть якщо ви відвідаєте храми, мати при собі паспорт і з розумінням ставитися до можливих перевірок.

 

 

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції