Новини Одеси та Одеської області

У понеділок школи Одеси та області відновлюють роботу

У понеділок школи Одеси та області відновлюють роботу

Як і рекомендували в Міністерстві освіти, з 14 березня 2022 року у школах, вишах, коледжах та училищах Одеської області відновлюється навчальний процес. Навчання буде дистанційним.

Про це сказано у повідомленні директора Департаменту освіти та науки Одеської ОДА Олександра Лончака, 9 березня 2022 року:

Навчання буде організовано з використанням дистанційних технологій.

В ОДА також рекомендують використати можливості освітньої платформи «Всеукраїнська школа онлайн», регіональних платформ, ресурсів навчальних закладів області. Подбати і про учнів із особливими освітніми потребами.

Кожен навчальний заклад має забезпечити можливість залучення до освітнього процесу дітей, які тимчасово переїхали до Одеської області, у зв’язку з воєнними діями на території України.

Для школярів з-поміж тимчасово переміщених осіб, у тому числі і тих, хто перебуває за межами області або України, які з різних причин не змогли відновити навчання за місцем тимчасового проживання, пропонується скористатися каналом Дистанційної освіти Рішельєвського ліцею.

Платформа забезпечена навчальним контентом у повному обсязі, тому долучайтеся за посиланням: https://youtube.com/c/Ришелівський дистанційний .

Також на сайті КЗПО “Одеська академія безперервної освіти” у розділі “Школа у цифровому світі” https://itschool.odessaedu.net/ua/site/index.html розміщено навчальні матеріали з предметів, які постійно оновлюватимуться!

Для студентів, які стали на захист країни: у лавах Збройних Сил або в підрозділах тероборони, буде забезпечено особливі умови навчання.

Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram каналі! Новини, фоторепортажі та історични факти про Одесу.
Читайте нас у Viber! На каналі «Комуналка» розповідаємо про комунальні платежі, тарифи, пільги та субсидії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Ще за темою
Всі новини
Вибір редакції
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: