У Одеського району з’явилася своя поштова марка: що на ній зображено

У Одеського району з’явилася своя поштова марка: що на ній зображено

В Одесі відбулося урочисте погашення поштової марки. Цю подію присвятили третій річниці утворення Одеського району. Тому на марці й зображений герб району.

Як повідомили в Одеській районній військовій адміністрації, на власних марках 22 громад, які входять до складу району, теж зображені герби громад, міст, сіл та селищ.

Марка Одеського району

Також, в добірку до комплекту марок випущено конверт і листівку з надписом “Одеському району Одеської області 3 роки”. На блакитному фоні, який заправлений символічними сонячними променями, розміщені малюнки-логотипи, які презентують основні галузі Одеського району, розказав начальник Одеської районної військової адміністрації Юрій Крук.

Марка Одеського району

Директор Одеської дирекції “Укрпошти” Сергій Дрозд вважає, що створення власної марки Одеського району має важливе значення. Таким чином “Укрпошта” популяризує українську марку серед світових філателістів. Також створення власної марки, вважає Дрозд, є ефективним інструментом для формування і популяризації бренду району та окремих громад.

Також він додав, що ця марка є не тільки засобом популяризації, але й ефективним інструментом для створення та підтримки бренду Одеського району та його громад.

Читайте також:

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції