Новини Одеси та Одеської області

У Нафтогазі назвали причину затримки платіжок за травень

У Нафтогазі назвали причину затримки платіжок за травень

Виявилося, що у державного газового оператора “Нафтогаз” різко підвищилася кількість клієнтів і компанії потрібен час, щоб із цим впоратися.

Про це повідомляє прес-служба “Нафтогазу”.

В інформації компанії сказано, що платежі будуть доступні після 20 червня. Але не в паперовому вигляді, а онлайн – в особистому кабінеті my.gas.ua та чатботах GASUA.

Паперові будуть ще пізніше. Друкарські платіжки “Укрпошта” доставить вже після 25 числа поточного місяця і тільки в тих регіонах, де відсутні активні бойові дії.

“Через те, що більшість постачальників газу побутовим споживачам не виконують своїх функцій, з 1 травня 2022 року понад 8,8 млн. українських домогосподарств отримували газ від Нафтогазу. Саме тому рахунки за спожитий газ у попередньому періоді мають бути оплачені на рахунки ДК “Нафтогаз України”. У ситуації, що склалася, процес формування рахунків за травень дещо затримується”, – пояснили в компанії.

У “Нафтогазі” нагадують, що кожний новий клієнт має отримати номер особового рахунку.

Для цього необхідно перейти в чатбот GASUA у Viber, Telegram або NaftogazGasSupply у Facebook Messenger та ввести код (16 символів).

EIC – це персональний газовий номер об’єкта газопостачання, що складається із 16 символів (латинських літер та цифр).

Наприклад, 56XM19A205987456. Його можна знайти в особистому кабінеті, контакт-центрі вашого облгазу або в рахунку за розподіл чи постачання газу.

“Після отримання особового рахунку ви можете зареєструватися в особистому кабінеті my.gas.ua. Саме за його допомогою зручно дізнатися та оплатити рахунки, завантажити довідку про пільги та субсидії, отримати акт звірки тощо”, – пояснюють у повідомленні.

Також можна отримати особовий рахунок, звернувшись до контакт-центру ДК “Нафтогаз України”.

Нагадаємо, 25 травня Державне бюро розслідувань (ДБР) передало до управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (АРМА) 26 регіональних операторів газорозподільних систем. Більшість із них — облгази, які працювали під брендом компанії РГК, що пов’язується з Фірташем.

30 травня стало відомо, що Кабінет Міністрів України передав ці облгази до управління “Чорноморнафтогаз”, що входить до структури НАК “Нафтогаз України”.

17 червня стало відомо, що Київ та ще п’ять міст залишилися без постачальників газу. Жителів цих регіонів також перевели до “Нафтогазу” як постачальника “останньої надії”. Це ще 1,3 млн українських домогосподарств.

Джерело: «Дзеркало тижня»

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції