Новини Одеси та Одеської області

Одеські віряни стверджують, що на Другому християнському кладовищі замироточив хрест

Одеські віряни стверджують, що на Другому християнському кладовищі замироточив хрест

На Другому християнському кладовищі в Одесі на хресті блаженного старця Іоанна Петровича Жуковського помітили краплі рідини, які стікають. Віряни, які відвідують могилу старця, запевняють, що це диво, яке несе добрий знак.

Кореспонденти “Одеського життя” побували на цвинтарі та дізналися, що відбувається.

Хрест блаженного старця Іоанна Петровича Жуковського розташований біля церкви зліва від центрального входу.

Одна з віруючих одеситок розповіла, що часто ходить на могилу старця і те, що хрест замироточив – справжнє диво.

“Це говорить про те, що Іоанн Петрович молиться за нас і зміцнює нашу віру. Одесити мають замислитися, почати молитися і каятися”, – каже жінка.

На цьому ж кладовищі мироточить ще один хрест на могилі, де спочиває схимонах Іоанн (у миру Іван Абрамович Тарасов). Від хреста лунають характерні пахощі, кажуть відвідувачі.

Віруючі одесити збирають краплі рідини, щоб принести додому і помазати своїх близьких. “Одесская жизнь” теж не залишилася осторонь, невелика кількість рідини, принесена до редакції, випромінює різкий запас церковного ладану – все приміщення вже пропахло.

Звісно, цьому явищу можна дати наукове пояснення. Можливо, поява вологи пов’язана з конденсатом, який утворився внаслідок різкого перепаду температури: вночі та вранці морозно, але потім з’являється яскраве сонце. Температура не надто висока, тому волога висихає повільно, затримуючись у кам’яних жолобках.

Але стверджувати нічого не будемо і хочемо запитати думку наших читачів про це явище.

Раніше “Одеське життя” розповідала, що у Свято-Миколаївському храмі, який розташований у селі Кулевча Саратського району, сталося диво – у Казанській іконі Божої Матері розпустилися білосніжні лілії.

[mistape]
Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

Вибір редакції