На телефони одеситів надходитимуть повідомлення про надзвичайні ситуації

На телефони одеситів надходитимуть повідомлення про надзвичайні ситуації

Громадянам України на телефони почнуть надходити повідомлення про надзвичайні ситуації. Для цього буде використано нову технологію Cell Broadcast.

Про це повідомляє прес-служба Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС).

Тестування системи оповіщення розпочнеться 7 вересня. Серед областей, які увійшли до списку, де проведуть тест, увійшла й Одеська.

Крім нашого регіону насамперед повідомлення про надзвичайні ситуації почнуть отримувати у Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Житомирській, Закарпатській, Івано-Франківській, Кіровоградській, Київській, Львівській, Полтавській, Рівненській, Тернопільській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій, Чернігівській областях та місті Києві .

«Нова система оперативного інформування буде працювати завдяки технології Cell Broadcast, яка має значні переваги над SMS-інформуванням:скоріше отримання повідомлень, гнучкість у виборі локацій для інформування, наявність звукового сигналу, навіть якщо звук на смартфоні вимкнено», – йдеться у повідомленні.

Довідка

Cell Broadcast – це широкомовна передача служби коротких повідомлень. Призначена для одночасної доставки повідомлень у вказаній області кількома користувачам. У той час, як звичайні SMS доставляються тільки одному користувачеві.

Технологія працюватиме у національних операторів Kyivstar, Vodafon, LifeCell і підтримується всіма телефонами як кнопковими, так і смартфонами.

екстренне повідомлення у телефоні

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції