Про проблеми з доставкою преси поштою можна повідомити на гарячу лінію

Про проблеми з доставкою преси поштою можна повідомити на гарячу лінію

Національна спілка журналістів України створила гарячу лінію для передплатників, представників поштового зв’язку, редакцій друкованих медіа, на яку можна буде повідомити про порушення, пов’язані з доставкою періодичної преси та непродумане звільнення працівників пошти.

Контактний телефон гарячої лінії: +380962086788 (дзвінки приймаються по буднях з 10:00 до 17:00, або можна надсилати повідомлення за цим же номером через месенджери вайбер і телеграм).

Письмові звернення приймаються на електронну пошту: [email protected].

Всі звернення буде опрацьовано та долучено до загального проєкту пропозицій, які НСЖУ надасть «Укрпошті», Офісу Президента й Уряду.

Зараз в Україні склалася критична ситуація з поштовою доставкою преси через відсутність ефективної співпраці між редакціями українських газет та АТ «Укрпошта».

Спілка журналістів закликала до негайних дій щодо порятунку газет, особливо в прифронтових і прикордонних регіонах. Реагуючи на звернення НСЖУ, керівник АТ «Укрпошта» Ігор Смілянський запевнив, що готовий почути конструктивні, економічно обґрунтовані зауваження від спілки.

Пропозиції по налогодженю ефективної співпраці підготує робоча група, до якої ввійшли редактори друкованих медіа, юристи та фахівці Національної спілки журналістів України. Ця група і вирішила створити гарячу лінію, щоби зібрати інформацію про проблеми газетярів у роботі з «Укрпоштою», щоб надалі обговорити це з самою «Укрпоштою», Міністерством культури та Офісом Президента України для пошуку виходу з ситуації, що склалася.

В «Укрпошті» пропонують наводити конкретні факти, по яких необхідно ухвалювати рішення. На нашу думку, це цілком виправдане побажання. Тому ми працюватимемо над тим, щоб максимально зібрати звернення з місць,

– каже голова НСЖУ Сергій Томіленко.

Тому Національна спілка журналістів України звертається до редакцій газет з усієї України, працівників пошти, голів місцевих громад із проханням повідомляти про факти необґрунтованого, на вашу думку, звільнення працівників пошти у вашому населеному пункту, або про недоправлення вам передплачених газет чи журналів.

Читайте також:

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції