Новини Одеси та Одеської області

На Одещині планують відремонтувати аеропорт

На Одещині планують відремонтувати аеропорт

В Одеській області у 2024 році планують реалізувати проєкт з відновлення “Міжнародного аеропорту “Ізмаїл”, що передбачає реконструкцію злітно-посадкової смуги та будівництво пасажирського термінала. Про це стало відомо на дев’ятнадцятій позачерговій сесії Одеської обласної ради VIII скликання, яка відбулася 4 серпня 2023 року.

Реконструкцію Ізмаїльського міжнародного аеропорту обговорювали депутати Одеської облради в питанні “Програми соціально-економічного та культурного розвитку Одеської області на 2023 рік та основні напрями розвитку на 2024-2025 роки”.

измаилский аэродром аэропорт

У програмі зазначено, що проєкт передбачає:

  • реконструкцію покриттів та обладнання злітно-посадкової смуги для можливості обслуговування повітряних суден лоу-кост авіакомпаній (А320 та В737-800);
  • будівництво нового пасажирського термінала;
  • розвиток авіаційної та неавіаційної інфраструктури на умовах державно-приватного партнерства (готельний комплекс, вантажно-логістична інфраструктура, розбудова інфраструктури бізнес-авіації).

До війни загальна вартість проєкту була близько 650 мільйонів гривень, проте наразі проєктно-кошторисна документація потребує оновлення.

измаилский аэродром аэропорт

Ізмаїльський аеропорт на Одещині планували запустити влітку 2023 року.

Нагадаємо, що ірландський лоукостер Ryanair, коли закінчиться війна, збирається відкрити в Одесі свою базу.

Фото: Вікіпедія

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції