Морские кроты на Тузловском побережье
Шукаємо менеджера з продажу реклами

Про це повідомив сьогодні на своїй сторінці у Facebook еколог, доктор біологічних наук Іван Русєв.

«Під час війни ми маємо можливість виходити майже щодня на маршрут на берег Чорного моря. Були ми і вчора після потужного шторму, що вирував на морі кілька днів. І бачимо неймовірну кількість рідкісних тварин, викинутих морем на берег. І таку картину я бачу вперше. Це викинуло рідкісних тварин ракоподібних Чорного моря – морських кротів… За нашими оцінками, лише на узбережжі моря в межах Національного природного парку «Тузловські лимани» викинуло понад 100 тисяч морських кротів»,

– розповів учений.

Морські кроти на 2 Тузловському узбережжі

Хто такі морські кроти?

Морські кроти – донні ракоподібні, що живуть на глибині від 0,5 до 15 метрів. Вони риють U-подібні нори завдовжки майже до 80 см. Харчуються дрібними донними організмами і біологічним пилом – детритом. У кожній норі мешкає лише одна тварина. Вночі морські кроти залишають нору у пошуках їжі, тоді під час нічного шторму їх може викидати на берег.

Морські кроти

За словами Івана Русєва, ця морська тварина вважається дуже рідкісною і тому раніше була занесена до Червоної книги України, але в 2021 році її з невідомої причини не внесли знову.

Раніше еколог Іван Русєв розповідав, що в Одеській області спостерігається надзвичайно багато хижих птахів.

Фото з Facebook-сторінки Івана Русєва

Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Зворотній зв'язок в режимі реального часу
Переглянути всі коментарі