Лера, Кіра та Людмила: в Одесі попрощалися із загиблою від російського ракетного удару сім’єю (фото)

Лера, Кіра та Людмила: в Одесі попрощалися із загиблою від російського ракетного удару сім’єю (фото)

Сьогодні, 27 квітня 2022 року, одесити попрощалися з трьома загиблими (загалом загинули вісім людей) від російського ракетного удару городянами – тримісячною Кірою, її мамою Валерією Глодан та її бабусею Людмилою Явкіною.

Сумна церемонія та відспівування загиблих після страшного рашистського удару по житловому будинку 23 квітня проходила в одеському Спасо-Преображенському соборі.

На церемонії багато людей. Звичайно ж, в основному це найближчі родини, їхні друзі. Стійко тримається чоловік Лери та батько загиблої крихти Кіри Юрій Глодан.

Юрiй Глодан

– Мало хто знає, яке йому насправді. Йому просто потрібно триматися. В нього виходу іншого немає. Він так свою дружину любив!.. А як вони чекали на свого первістка! І дочекалися, і так раділи! А тут таке горе, – каже колега Юрія Раїса.

Раїса

Дві дівчини, однокурсниці та подруги Валерії, розповідають, якою світлою людиною була їхня Лєра, як вміла радіти трошки, яким почуттям гумору мала і як хотіла, щоб у неї було багато дітей. Дівчата зізнаються, що досі не можуть повірити в те, що сталося…

Подруги та однокурсниці Лери

Поховали загиблих на цвинтарі смт Авангард.

Фото Марії Котової

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції