Схоже, що багатоденна магнітна буря, яка накрила 20 травня 2023 року Землю, йде на спад: так, за інформацією Центру прогнозування космічної погоди, сьогодні, у понеділок, 22 травня 2023 року, суттєвих магнітних бур не очікується,
Як ми писали раніше, прогнозувалася магнітна буря середньої сили, яка триватиме орієнтовно з 20 по 25 травня включно.
Сьогодні, 22 травня, вона пішла на спад, але з 23 числа вона знову бушуватиме і метеозалежні люди її будуть відчувати.
Як впливають на нас магнітні бурі
Сильні магнітні коливання та спалахи можуть викликати проблеми із самопочуттям навіть у абсолютно здорових людей. Більш чутливі до цих бур люди похилого віку, немовлята, люди з хронічними захворюваннями.
- головний біль, запаморочення, мігрені;
- прискорене серцебиття;
- скачки артеріального тиску;
- нудота, проблеми із травленням;
- слабкість, сонливість, підвищена стомлюваність;
- порушення концентрації, туман у голові;
- порушення сну;
- занепад сил;
- дратівливість, агресія;
- підвищена тривожність, апатія, депресивні стани;
- загострення хронічних хвороб;
- ломота в кістках та суглобах;
- біль у місцях минулих переломів або травм.
Як пережити геомагнітний шторм
Щоб уникнути негативних наслідків під час магнітних бур, слід дотримуватися деяких порад медиків.
- Правильно харчуйтесь. Скажіть ні смаженим та жирним стравам, солодощам, газованим напоям та алкоголю. Включіть у раціон побільше різноманітних салатів із сезонних овочів та фруктів. Адже навесні організм ослаблений через дефіцит вітамінів і схильний до вірусних і застудних захворювань.
- День краще починати зі склянки води. Таким чином, ми створимо нормальні умови для повноцінної роботи мозку. Пам’ятайте, що людині щодня потрібно півтора-два літри води.
- Приймайте контрастний душ. Давно доведено, що це найкращий спосіб активізувати кровообіг і добре підбадьоритися рано-вранці.
- Проводьте більше часу на свіжому повітрі. Кисень відповідає за правильне функціонування всіх систем нашого організму. Завдяки йому ми залишаємося активними, працездатними та уважними. Тим більше, що разом із фізичним станом покращується емоційний.
- Приведіть норму режиму сну. Необхідно спати близько 7-8 години, щоб відновити сили для здійснення всіх запланованих справ. Пам’ятайте: нестача сну – причина ослаблення імунітету, млявості, втоми, пасивності та неуважності.
- Дотримуйтесь помірного рівня фізичної активності. Тяжкі та виснажливі навантаження не підуть вам на користь. Краще робіть щодня зарядку та звичайну розтяжку, щоб зберегти сили та підвищити загальний тонус організму.