Сьогодні, 12 вересня, в Україні святкують День спеціаліста радіоелектронної боротьби Збройних Сил. А ще цього дня святкують Всесвітній день дельфінів, День шкільних фотографій та навіть День в'язання гачком. До Нового року залишилось 110 днів.
Це свято було встановлено наказом Міністра оборони України від 12 січня 2006 року. Однак у 2012 році його скасували разом із багатьма іншими професійними святами. Згодом, 2021 року, наказом Головнокомандувача ЗСУ генерал-лейтенанта Валерія Залужного, свято було відновлено.
Війська радіоелектронної боротьби грають важливу роль захисту стратегічних систем управління військами і зброєю від перешкод ворогові.
Це глобальна ініціатива, спрямована на підвищення обізнаності про збереження дельфінів і проблеми, з якими вони стикаються. Цей день нагадує про красу, розум і значення цих морських ссавців, а також про невідкладну необхідність захистити їх від різних антропогенних загроз, таких як руйнування довкілля, забруднення, полювання та рибальство.
Це свято присвячене збереженню спогадів про шкільні роки через фотографії, які часто стають важливою частиною шкільних альбомів. Цей день нагадує про важливість документування шкільного життя та створення спогадів, які залишаються на все життя.
Це неофіційне свято програмістів, яке випадає на 256-й день року. Число 256 вибрано не випадково: це кількість чисел, які можна виразити за допомогою одного байта (2 у восьмому ступені). Це свято є визнанням важливості та вкладу програмістів та комп’ютерників у сучасний світ. Вони створюють програми, які спрощують наше життя, автоматизують процеси та відкривають нові можливості для розвитку технологій.
Це свято присвячене всім, хто захоплюється в’язанням гачком, і має на меті популяризацію цього виду рукоділля. Ініціатором створення цього свята став блогер із США, який захопився виробництвом в’язальних гачків. Він закликав провести міжнародне свято, присвячене в’язанню, і ця ідея знайшла підтримку серед рукоділок у всьому світі.
В’язання гачком має довгу історію, але документально підтверджено, що ця техніка з’явилася і стала популярною лише на початку ХІХ століття. В’язанням гачком захоплювалися як бідняки, і представники заможного класу, і навіть королівські особи.
Це свято розпочато у 2011 році видавництвом Wisdom Publications, яке спеціалізується на виданні книг з буддійської філософії та практичних матеріалів про усвідомленість. Метою цього дня є підвищення поінформованості про користь та цінність усвідомленості. Усвідомленість допомагає людям зосереджуватися на даний момент, відчувати своє тіло, емоції та потреби, а також зменшувати стрес та покращувати загальне самопочуття.
В Одесі можуть розпочати примусову евакуацію неправильно припаркованих авто вже у травні. Водіям доведеться сплачувати… Read More
Розвиток промислових квадрокоптерів тісно пов'язаний із зростанням потреби в ефективній та безпечній розвідці місцевості, інспекції… Read More
В Одесі після зимової консервації знову запрацював фонтан на Театральній площі біля Оперного театру. Його… Read More
Завтра, 4 квітня, в Одесі на Соборній площі розпочнеться демонтаж дитячого майданчика. Про це попереджає… Read More
У п'ятницю, 4 квітня 2025 року, в Одесі та Одеській області очікується відносно тепла погода… Read More
Громадська організація «Деколонізація. Україна» оновила перелік населених пунктів, які, на думку активістів, необхідно перейменувати у… Read More