Юна співачка з Балти дала благодійний концерт на користь ЗСУ

Юна співачка з Балти дала благодійний концерт на користь ЗСУ

Народилася Юлія Слюсаренко в місті Балта, що на Одещині. Їй п’ятнадцять років і вона навчається у десятому класі Балтського ліцею №1 імені Олеся Гончара.

Жага до сцени з’явилася ще в дитячому садку

— Вже тоді мені дуже подобалося демонструвати своє уміння глядачам. І сьогодні бачити емоції – це для мене окремий вид спілкування через пісню, — ділиться Юлія. 

Батьки помітили, як вона впевнено поводиться на сцені і як їй подобається виступати, і вирішили показати дівчинку фахівцям. Так вона познайомилася з вчителем Балтської школи мистецтв Ольгою Леонтіївною Ковальчук. Викладач прослухала її і запропонувала записатися до музичної школи. 

— Тоді я не розуміла, навіщо воно мені, що я там буду робити, що це за уроки. Але батьки підтримали пропозицію викладачки. На прослуховування в музичну школу мене повів батько, — розповідає юна співачка.

Перший урок у школі мистецтв був сповнений хвилювання. Але Ольга Леонтіївна розвіяла невпевненість дівчинки. З її допомогою Юлія відкривала для себе цікавий світ музики й пісні. 

Нагорода — живі емоції

Юлія Слюсаренко. Благодійний концерт у Балті

Сходинками вдосконалення стали перші виступи на сцені, фестивалі, конкурси. І перші нагороди.

— На конкурсах не тільки демонструєш свої навички, а й багато чому навчаєшся. Та, якщо чесно, жодні нагороди не зрівняти з живими емоціями: оплесками та усмішками, — зізнається дівчина. 

Пандемія коронавірусу внесла свої корективи у творчий ритм Юлії Слюсаренко. І про виступи на деякий час довелося забути. 

Вона навчалася, а згодом і виступала у новому форматі конкурсів – онлайн.

— Проте дуже не вистачало емоцій, сцени. Втім було багато вільного часу, аби вивчати нові пісні, тренуватися, — каже дівчина.

В життя і в пісню ввірвалася війна

Юлія Слюсаренко. Благодійний концерт у Балті

Здавалося б, все минулося і можна спокійно видихнути, жити й співати. Почалися концерти, конкурси, з’явилися плани. Та 24 лютого змінило все.

— Тривоги, бомбосховища, вибухи – все, як в страшному фільмі. У мене було прагнення хоч якось допомогти нашим захисникам і цивільним людям. Тоді я зрозуміла, що потрібно робити те, що в моїх силах. Звичайно — це співати, — розповідає дівчина.

В обіймах України

Юлія Слюсаренко. Благодійний концерт у Балті

І юна співачка повністю змінила репертуар. В пісні ввірвалась війна і все, що пов’язано з нею.

 — Зізнаюсь, я ніколи не могла подумати, що, нам, українцям, доведеться жити в такі страшні часи, писати і співати воєнні пісні сьогодення. Коли співаю їх, у мене сльози самі ллються, і я нічого не можу з цим вдіяти. Моя країна у вогні. Мені хочеться обійняти її і затулити піснею, крилатою, мужньою, сильною, — зізнається Юля.

Так прийшло рішення дати перший сольний концерт, який мав промовисту назву «В обіймах України». Над його створенням працювало багато людей. Перший сольний концерт зібрав повну залу. Гармонійно звучала співачка у дуетах з досвідченими музикантами. 

Сам концерт додав їй снаги працювати і навчатися далі, через пісню розмовляти і намагатися бути щасливою.

Вона легка у спілкуванні. Трішки сором’язлива і безмежно вдячна: батькам, викладачам, друзям, прихильникам.

— Я вірю, що зовсім скоро наші захисники сповістять прекрасну новину про нашу перемогу. І наступні концерти будуть присвячені перемозі! – сказала Юлія Слюсаренко.

Зібрані від сольного концерту кошти пішли на допомогу ЗСУ.

Читайте також:

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції