Вісім гарантованих способів заощадити на комунальних послугах

Вісім гарантованих способів заощадити на комунальних послугах

Ціни на послуги комунальних підприємств планомірно підвищуються щосезону. Непомітно для сім’ї багато хто використовує набагато більше ресурсів, ніж їм дійсно потрібно, через що щомісяця переплачують понад 1000 гривень.

Хочете бачити в платіжках мінімальні суми, але не відчувати при цьому обмежень у побутових зручностях? Тоді візьміть на озброєння рекомендації, перелічені у статті.

Головні поради та лайфхаки

Щоб платити менше за комуналку, скористайтесь рекомендаціями:

  1. Встановіть аератор для води. Спеціальна насадка регулює подачу водного струменя, а деякі моделі також відключають роботу крана через заданий час. Це дає змогу зменшити витрати води в будинку приблизно на 40% абсолютно непомітно для власників.
  2. Використовуйте холодильник із сухим заморожуванням. Такі моделі не збирають усередині вологу, завдяки чому на стінках не утворюються брили льоду та снігу, через які суттєво зростає енергоспоживання. Щоб заощаджувати на електриці, можна замовити холодильник ЛДЖІ Ноу Фрост або аналогічну модель відповідно до свого бюджету.
  3. Замініть звичайні лампи на енергозберігаючі. Світлодіодні освітлювальні елементи створюють гарне рівне свічення з холодним світловим потоком, комфортним для очей. При цьому витрата електрики в таких моделях приблизно вдвічі нижча, ніж у звичайних лампах розжарювання.
  4. Вибирайте побутову техніку із класом енергоспоживання А+. Такі моделі обійдуться трохи дорожче за інших, але різниця у вартості окупиться буквально за кілька місяців експлуатації. Особливо це важливо для приладів, які використовуються регулярно, наприклад, пральна машина, кондиціонер, холодильник.
  5. Замовте посудомийну машину. Найбільше води у будинку витрачається під час миття посуду, особливо якщо у будинку постійно хтось є. Установка приладу дозволить зменшити витрати корисних ресурсів на кухні менш ніж до куба на місяць, а також звільнити для домочадців близько 2–3 годин на тиждень для приємніших занять.
  6. Увімкніть таймер на телевізорі та комп’ютері. Багато хто має шкідливу звичку засипати під час перегляду фільмів, серіалів, телепередач. Щоб побутова техніка не намотувала кіловати світла впродовж цілої ночі, ставте на пристрої таймер, коли відчуваєте, що скоро заснете.
  7. Регулярно очищуйте побутову техніку від забруднень. Забиті фільтри в спліт-системах, нарости снігу в морозилці, нагрівальний елемент, що заіржавів, в бойлері — головні причини різкого збільшення енергоспоживання технікою при тих же робочих параметрах. Доглядайте техніку згідно з інструкцією — і побачите результат.

Ще один елементарний, але дієвий спосіб заощадити на електриці – вимикати світло за собою, виходячи із кімнати. Перевірте за собою, чи немає у вас не бюджетної звички висвітлювати всю квартиру даремно.


*на правах реклами

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції