Новини Одеси та Одеської області

Вибираємо ноутбук: які характеристики враховувати*

Вибираємо ноутбук: які характеристики враховувати*

До покупки ноутбука необхідно підійти свідомо. І перше, з чим необхідно визначитися, — це його призначення: для роботи та навчання, ігрові чи професійні. У цій статті ми зібрали рекомендації, як вибрати ноутбук для роботи та навчання, на якому можна переглядати фільми, користуватися інтернетом та грати в ігри, які не потребують надто великого ресурсу.

Основні елементи комп’ютера

При виборі ноутбука потрібно враховувати кілька десятків важливих нюансів. Але ми розповімо про найголовніші, на які рекомендується звернути увагу при виборі та купівлі. А підібрати потрібний варіант ноутбука та ознайомитися з характеристиками можна, наприклад, в інтернет-магазині за посиланням https://www.foxtrot.com.ua/shop/noutbuki. html

  1. Процесор. Це головна деталь будь-якого ноутбука і від його характеристик залежить те, як працюватиме лептоп. Для домашнього ноутбука цілком достатньо Intel Pentium або Intel Core i3. Такий процесор легко впорається з тими завданнями, які можуть бути поставлені перед домашнім ноутбуком.
  2. Оперативна пам’ять. Великий обсяг оперативної пам’яті унеможливлює навантаження тимчасових файлів на жорсткий диск. У зв’язку з цим зростає швидкість роботи ноутбука. Отже, що більша оперативна пам’ять — то краще. На сьогодні оптимальний розмір оперативної пам’яті – 8-16 Гб.
  3. Відеокарта (графічний процесор). Цей пристрій відповідає за обробку та виведення зображення на екран ноутбука. Від виду та продуктивності відеокарти залежить якість зображення та плавність переходів на картинці. Сьогодні особливої популярності користуються ноутбуки з інтегрованою відеокартою. Такий графічний процесор менше нагрівається під час використання і може тривалий час працювати без заряджання, оскільки споживає менше енергії, ніж інші відеокарти.
  4. Накопичувач. Для ноутбуків використовуються два види накопичувачів:
    • HDD (накопичувач із жорстким диском). До основних характеристик таких накопичувачів відносяться: великий обсяг та невисока вартість. Але з кожним днем ці пристрої використовуються все рідше, оскільки для них також характерні невелика швидкість роботи, шум під час експлуатації та часті поломки.
    • SSD (твердотільні накопичувачі). Ці пристрої у всьому перевершують накопичувачі з жорстким диском. Вони працюють набагато швидше, у них відсутні механічні елементи, які можуть виходити з ладу, безшумні під час роботи. SSD працює з флеш-пам’яттю, що дозволяє ноутбуку функціонувати швидше та служити довше, ніж HDD.

ноутбук

Від чого залежить тривалість роботи ноутбука в автономному режимі

Під час відключення електроенергії ноутбук, мабуть, єдиний варіант, за допомогою якого можна подивитися фільм, почитати новини або надіслати важливі електронні листи, не купуючи додаткових пристроїв. Тому при виборі ноутбука важливо звернути увагу на тип акумулятора та енергоємність.

  1. Тип акумулятора. Найчастіше в ноутбуках використовується два види акумуляторів: літій-полімерні та літій-іонні. Літій-полімерні мають більшу енергоємність, довше працюють автономно, а також їх можна використовувати за низьких температур. Літій-іонні в автономному режимі працюють недовго. Єдиний їх плюс — низька ціна.
  2. Енергоємність. Від цього показники залежить час роботи ноутбука в автономному режимі (без заряджання). Так, акумулятори на 35-50 Вт/год зможуть забезпечити автономну роботу протягом 5-6 годин. Якщо необхідно збільшити час роботи лептопа без підзарядки, краще придбати ноутбук з акумулятором 60 Вт/год. Це дозволить збільшити час автономної роботи до 10-11 години.

*на правах реклами

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції