Як часто ви п’єте воду з-під крана без попереднього чищення? Швидше за все, дуже рідко чи не п’єте взагалі. Більшість людей очищають водопровідну воду, оскільки вона потребує покращення якості.
Справа в тому, що централізована подача води дозволяє водоканалам здешевити процес її підготовки перед доставкою до будинків споживачів. Але ідеально очистити воду і вигадати досконалу формулу очищення, навряд чи вийде, оскільки все залежить ще й від довжини та якості труб. Тому краще за все самостійно очищати водопровідну воду перед її вживанням.
Де в Одесі купити фільтр для очищення води?
В Одесі багато компаній пропонують фільтри для очищення води. Але як вибрати саме те, що потрібно і не помилитися в ціні? Наберіть у пошуковій системі запит “очищення води Одеса” — і ви отримаєте відповідь на своє запитання. Вже не перший рік компанія Аквад надає послуги з очищення води в Одесі. Досвідчені менеджери підкажуть, яку систему фільтрації вам найкраще придбати. Також компанія надає послуги з монтування обладнання та подальшого сервісного обслуговування. Усім користувачам, які зареєструються на сайті akvadom.od.ua, надається знижка у розмірі 5% на придбання фільтрів для води. Придбати продукцію компанії можна, замовивши на сайті чи відвідавши фірмовий магазин.
Як правильно вибрати установку для очищення води?
Якщо підійти до вирішення питання очищення води комплексно та якісно, то потрібно використовувати одразу кілька очисних систем:
- Встановити магістральний фільтр механічного очищення. Як правило, для такої грубої очистки води використовується фільтр, картридж якого виготовлений з поліпропіленового волокна. Такі системи фільтрації води врізаються в систему водопостачання будинку чи квартири та очищають воду від таких домішок як вапно, окис заліза та пісок. Ці системи не тільки покращують якість води, а й сприяють продовженню терміну служби всієї сантехніки в будинку.
- Далі необхідно очистити воду від хлору та важких металів. З цим завданням можуть справитися магістральні фільтри. Але потрібно замінити механічний картридж на картридж, що містить активоване вугілля.
- На третьому етапі очищення експерти рекомендують звернути увагу на жорсткість води, зробити її більш м’якою та придатною для використання. Жорстка вода містить у своєму складі велику кількість розчинених солей лужноземельних металів, в основному, як правило, кальцію та магнію. Жорстка вода не лише погано впливає на здоров’я, а й псує зовнішній вигляд сантехніки, зменшує термін її служби. Для пом’якшення води слід використовувати магістральні фільтри, обладнані картриджами, що пом’якшують воду.
- Останній етап очищення не менш важливий, ніж три попередні, оскільки саме на цьому етапі відбувається очищення питної води. Щоб зробити воду з під крана придатною для використання в їжу, необхідно встановити під кухонну мийку фільтр проточного типу або фільтр, який працює на системі зворотний осмос. Тому запит у пошуку “зворотний осмос Одеса” не менш популярний.
Як доглядати фільтр-глечик?
У компанії Аквадом також можна купити фільтри-глечики та картриджі до них. Як фільтруючі елементи в таких глечиках використовується вугільна суміш з адсорбуючими якостями. Така система фільтрації очищає воду від хлору та домішки важких металів. Головне завдання споживача: вчасно міняти картридж і правильно доглядати самого глека.
Експерти компанії Аквадом розповіли, як правильно це робити:
- перед експлуатацією картридж необхідно вимити та опустити у прохолодну воду приблизно на кілька хвилин. Потім вставити фільтр у глечик і далі слідувати інструкції, вказаній на упаковці картриджа;
- при виборі картриджа для глечика необхідно враховувати якість води;
- вчасно очищати глечик. Під час експлуатації у глечику з’являється наліт. Тому важливо мити глечик не менше двох разів на тиждень;
- своєчасно замінювати картридж у глечику. Зверніть увагу, якщо ви фільтруєте в глечику 10-12 літрів води протягом дня, то щоб зберегти якість питної води, картридж потрібно міняти двічі на місяць;
- не залишати фільтр без роботи надовго. Експерти рекомендують тримати картридж завжди вологим, щоби продовжити термін його експлуатації. Якщо ви їдете і не плануєте використовувати глечик три дні і більше, то краще вилучити картридж зі глека, замотати в поліетилен і поставити в холодильник.
- відфільтровану воду зі глека потрібно використовувати протягом доби;
- мінімум один раз на рік потрібно замінювати глечик на новий.