Використання лазерних технологій – найбільш популярний спосіб позбавлення непотрібної рослинності на тілі та обличчі в Одесі.
У той же час для видалення волосків у косметологічних салонах використовують різні типи обладнання. Найбільшу популярність завоював діодний лазер, визнаний «золотим стандартом» епіляції. Давайте розберемося, чому саме діодний лазер вважається найкращим з погляду співвідношення ціни та якості, і розглянемо нюанси вибору класичного варіанта салонної епіляції.
Види лазерів
У сучасних салонах для видалення волосся використовуються лазери:
- Діодний. Довжина хвилі – 808 нм. Промені проникають досить глибоко, процедура дозволяє позбутися 98% волосяного покриву в зонах обробки. Волоски випадають через 2-3 тижні. За відгуками клієнтів салонів TK Laser у м. Одеса, процедура переноситься легко, відчувається лише невелике поколювання та тепло. За бажанням може застосовуватися анестезуючий гель. Маніпуляція не вважається складною, високих вимог до фахівця відсутні, тому процедури щодо недорогі. Щоправда, діодний лазер працює тільки на темних волосках при світлій шкірі і не справляється з пушковими, світлими та сивими волосяними стрижнями, неефективний на смаглявому шкірному покриві;
- Олександритовий. Маніпула випромінює хвилі довжиною 755 нм, волосся випадає відразу. Процедура проходить швидко, але дуже болюча. Кількість процедур менша, ніж при використанні діодного лазера. Олександритове обладнання підходить для світлої шкіри та темного волосяного покриву. Після епіляції часто залишаються опіки та пігментні плями;
- Неодимовий. Довжина світлового променя – 1064 нм. Найбільш дорогий тип лазера підходить для всіх типів волосся і може застосовуватись навіть улітку. Процедура тривала та болісна.
Існує ще й така процедура, як ЕЛОС-епіляція, що поєднує в собі лазер та дію радіочастот. Метод добре впливає стан шкіри, але для видалення волосся малоефективний.
Що потрібно знати, записуючись у салон на епіляцію діодним лазером
Діодний лазер хороший тим, що його використовують у багатьох салонах і кожен має можливість вибрати найбільш зручний за місцем розташування. Однак процедура вимагає підготовки та дотримання постпроцедурного режиму.
Протягом 3-4 днів до епіляції, а також протягом усього курсу волоски можна збривати тільки верстатом, обов’язково поголитися за день до сеансу. Два тижні до та після сеансу не засмагають, 3 дні перед та після процедури необхідно утриматися від відвідування лазні та басейну.
Курс складається із 8–12 сеансів. Інтервал між першими трьома – 1 місяць, надалі – 1–2 місяці. Підтримуючі процедури необхідні 1-2 рази на рік.