Новини Одеси та Одеської області

Сучасні конструктори: які вони бувають

Сучасні конструктори: які вони бувають

Зробивши правильний вибір конструктора, ви не тільки зацікавите дитину новою іграшкою, але й допоможете їй розвиватись. Які зараз пропонують конструктори та як вони допомагають у розвитку дитини – читайте про це сьогодні.

Конструктор – це популярна іграшка, з якою з великим полюванням проводять час діти будь-якого віку. Конструктор для дітей активно стимулює розвиток дитини у процесі гри. Збираючи окремі елементи, дитина розвиває своє вміння фантазувати, логічне та просторове мислення, тренує дрібну моторику рук, стає більш уважною та посидючою.

Матеріали

Сьогодні для виробництва конструкторів використовують:

  1. Текстиль. Такі конструктори м’які без гострих кутів. Як наповнювач для них використовують синтепон. Текстильні набори підходять для найменших. З тканинних конструкторів можна побудувати лише прості конструкції.
  2. Дерево. Елементи дерев’яних конструкторів мають форму «цегли», арок, конусів, колон та ідеально підходять для конструювання будиночків, машинок тощо. Дерево – це цілком екологічний матеріал. Він досить міцний. При правильній обробці поверхня дерева стає гладкою та повністю безпечною для дітей. У комплекті дерев’яного конструктора зазвичай є великі деталі, тому їх можна пропонувати діткам від двох років.
  3. Метал. Це найміцніший і найважчий матеріал. Для з’єднання металевих елементів використовують гайки та болти. Існують металеві конструктори, з яких можна зібрати лише один об’єкт. І універсальні, які можна використовувати для збирання різних об’єктів: гойдалок, вертольотів, машинок, екскаваторів тощо.
  4. Пластик. Пластикові конструктори – найпопулярніші. Великий попит мають пластикові конструктори Лего і типу Лего. Вони підходять для збирання різних об’єктів: будиночків, кафешок, піцерій, кораблів, вертольотів, машинок і багато чого іншого.

Як з’єднуються елементи конструкторів

Конструктори відрізняються не тільки матеріалами та формою деталей, а й способом їхнього з’єднання. За цим принципом конструктори бувають:

  1. Блочні. Це набори типу Лего. Їхні елементи з’єднуються за допомогою виступаючих елементів та відповідних пазів.
  2. Суставні. Сполучні елементи таких наборів нагадують суглоби. Із суглобових конструкторів можна збирати об’ємні об’єкти, наприклад тварин або транспорт.
  3. Болтові. Їх виготовляють переважно із металу (зрідка можна знайти пластикові набори). Елементи болтових наборів з’єднуються один з одним за допомогою болтів та гайок. Гра з таким конструктором – це чудовий спосіб покращити дрібну моторику рук.
  4. Магнітні. Елементи магнітного конструктора мають найчастіше геометричну форму. Їх виготовляють із пластику. Усередині кожної деталі є магніт. Його завдання – утримувати елементи під час їхнього складання.
  5. На липучках. Зовні деталі такого конструктора схожі на кульки із густим ворсом із гачками. Саме завдяки їм деталі з’єднуються одна з одною. Такі набори можна пропонувати найменшим діткам.
  6. Без елементів кріплення. Такі набори складаються із простих кубиків, конусів, цеглинок. Їхня дитина може використовуватися як будівельний матеріал для створення будинків, веж, транспорту тощо.

Окремо хочеться сказати про електронні конструктори. У їхньому складі є мікросхеми, правильно зібравши які, дитина зможе спостерігати, як включається лампочка, як рухається той чи інший елемент. У деяких випадках при складанні електронного конструктора дитина не обійдеться без допомоги когось із дорослих.

В інтернет-магазині товарів для дітей Lolo ви зможете купити оригінальний конструктор для дітей. В асортименті є великі та маленькі набори різних видів. Вони готові до замовлення з доставкою Україною вже сьогодні.


*на правах реклами

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції