Ролети та жалюзі на вікна: що можна вибрати

Ролети та жалюзі на вікна: що можна вибрати

Сонцезахисні системи сьогодні представлені в широкому асортименті, тому покупці обирають найбільш сприятливі варіанти. Це величезна перевага, оскільки можна знайти ролети чи жалюзі, які гармонійно вписуються в інтер’єр та виконують свої функції.

Щоб ви краще в усьому розібралися, ми розглянемо деякі види світлозахисних пристроїв.

Тканинні ролети для будь-якого інтер’єру

Якщо Ви цінуєте оригінальність, віддайте перевагу тканинним ролетам. Це сучасне рішення, в якому поєднується простота та елегантність. Тканинні ролети не лише захищають від сонячних променів, а й прикрашають приміщення. Вироби виготовляються із міцних та зносостійких матеріалів. Тканина обробляється пиловідштовхувальним просоченням, завдяки чому полегшується догляд за рулонними шторами. Полотно не вигоряє на сонці, деформується, довго зберігає первісний вигляд.

Римські штори для романтичної обстановки

Це різновид штор, за допомогою яких створюється затишна атмосфера. Такі сонцезахисні системи виготовляються з тканини, обробленої пилевідштовхуючим та антивигораючим складом. Римські штори кріпляться на стіну, на вікна та на стулки. Вартість виробів залежить від розмірів, від виду матеріалу та від способу керування.

Римські штори представлені у двох варіантах:

  • класичні моделі – універсальне рішення для будь-якого інтер’єру. У закритому вигляді це абсолютно рівні полотна, а у відкритому вигляді штори укладаються в однакові складки;
  • каскадні моделі – унікальні системи, в яких складки нікуди не зникають ні в зібраному, ні в розгорнутому стані. Каскадні римські штори асоціюються з розкішшю та витонченістю.

Вертикальні жалюзі для ділового стилю

Якщо Ви хочете купити жалюзі, в яких поєднується лаконічність та простота, тоді вибирайте конструкції з вертикально розташованими ламелями. Це сонцезахисні системи, що складаються з карнизу та численних тканинних смужок. До переваг вертикальних жалюзів належить довговічність, надійність та необтяжливий догляд. Покупці вибирають конструкції, що складаються з ламелей одного або кількох кольорів. У другому випадку можна розглянути різні схеми чергування тканинних смужок і визначитися з тим, що найбільше подобається.

Горизонтальні жалюзі для інтер’єру в класичному стилі

Це конструкції, в яких використовується система «драбинка». З її допомогою ламелі з’єднуються в одне ціле та утримуються в правильному положенні. Горизонтальні жалюзі належать до класичних рішень. Покупці вибирають конструкції з алюмінієвими або дерев’яними ламелями. Жалюзі доречні у спальні, на кухні, у вітальні. Також їх використовують для захисту від сонячного проміння в офісах, школах, адміністративних приміщеннях.

Ролети та жалюзі – альтернатива звичайним шторам, які поступово виходять із моди. У продажу представлені різні варіанти: колір, конструкція, зовнішній вигляд. Що вибрати, тканинні ролети або римські штори з хвилеподібними складками, залежить тільки від Вас.


*на правах реклами

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції