Новини Одеси та Одеської області

Поради щодо вибору агентства нерухомості – як не припуститися помилки?

Поради щодо вибору агентства нерухомості – як не припуститися помилки?

Купівля об’єктів нерухомості зазвичай належить до зони ризику. Учасники ринку зацікавлені у наявності надійного помічника. Цільове завдання вирішують спеціалізовані агенції.

У цьому важливо зробити грамотний вибір. Це дозволить не тільки купити або продати нерухомість в Одесі, а й отримати комплексний супутній сервіс. Взаємодія із професійною профільною компанією дозволяє максимально оптимізувати процес. На тлі успішного вирішення питання, забезпечується безпека операцій та значна економія часу.

Критерії вибору агентства нерухомості

Чітке розуміння того, як обрати агентство нерухомості, дозволить унеможливити негативний досвід. Доцільно приділити цьому питанню належну увагу. Використовуючи різноманітні інформаційні джерела, можна легко знайти професійну ріелторську фірму в Одесі.

Вона має відповідати наступним ключовим критеріям:

 • наявність власної бази об’єктів. Вважається основою якісного сервісу. Передбачає наявність позицій як житлової, і комерційної нерухомості. Повинна відповідати не лише кількісним, а й якісним параметрам, включаючи перевірку достовірності актуальних пропозицій.
 • технологічність. Поряд з офісом гідне агентство нерухомості в Одесі завжди має спеціалізований ресурс. Користувачі отримують зручний інтерфейс із наявністю пошукових фільтрів, чітким розподілом на розділи, цінним інформаційним контентом та наочними фотоматеріалами. Крім розвитку сайту, топові агенції ефективно інтегрують в організацію роботи сучасні технології;
 • клієнтоорієнтованість. У тренді компанії, які максимально націлені задоволення клієнтських запитів. Проводиться регулярний моніторинг власного персоналу на відповідність до цього принципу. Солідна агенція виходить за рамки стандартного сервісу. Реалізується політика спільної взаємодії, коли клієнт та виконавець стають повноцінними партнерами в угоді.

Також традиційно оцінюється практичний досвід на профільному ринку. Логічно зробити вибір на користь команди, яка стабільно присутня у сегменті понад 10-20 років.

Комплексний підхід в організації угод з нерухомістю

Водночас продаж чи купівля нерухомості в Одесі спрощується при використанні комплексного підходу. Профільна компанія не тільки підбирає необхідний об’єкт чи надійного продавця, а й забезпечує наступний супутній сервіс:

 1. Експертну оцінку стану та вартості лотів.
 2. Організацію переглядів об’єктів в офлайн та онлайн-режимах.
 3. Підготовка файлу документів.
 4. Запуск повноцінної рекламної кампанії каналами з найвищою віддачею.
 5. Інші затребувані заходи, включаючи професійну фотографування об’єктів.

Важливо переконатися у можливості компанії забезпечити безпеку угоди. Перевірка історії та супровід до фінального результату вважаються обов’язковою нормою для гідного агентства.

агентства нерухомості

Оптимальний варіант для клієнтів

Виходячи з відгуків користувачів, які зробили вибір агентства, вони визначилися з оптимальним варіантом ринку нерухомості в Одесі. Йдеться про команду “Перша Ріелторська Компанія”, яка повністю відповідає ключовим критерієм і справедливо вважається лідером у сегменті профільних послуг.

Клієнти цінують:

 • відмінна якість сервісу з гарантованим результатом;
 • високий професіоналізм злагодженої команди;
 • регулярно оновлювану базу в розділах житлової та комерційної нерухомості.

Зручний сайт дозволяє швидко оцінити потенціал партнерської взаємодії та отримати професійну консультацію з питання, що цікавить.

Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram каналі! Новини, фоторепортажі та історични факти про Одесу.
Читайте нас у Viber! На каналі «Комуналка» розповідаємо про комунальні платежі, тарифи, пільги та субсидії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини
Вибір редакції
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: