Новини Одеси та Одеської області

Популярні питання про камери відеоспостереження

Популярні питання про камери відеоспостереження

Оскільки відеоспостереження та охоронні системи набувають все більшого поширення, ми попросили експертів зібрати найпопулярніші питання користувачів та дати на них відповіді.

Чи дійсно ефективні системи відеоспостереження?

Безперечно, інакше як пояснити їхню популярність, що росте. Вже одне сповіщення про те, що ведеться відеоспостереження, стримує злочинців. Якщо камери правильно підібрані та встановлені, то відеоспостереження справляється зі своїми обов’язками: виявляє інциденти, ідентифікує зловмисників, здійснює моніторинг події та значно підвищує безпеку території, що охороняється.

Як працює система відеоспостереження?

Система складається з декількох відеокамер та записуючого пристрою. Камери ведуть запис у режимі 24/7 або вмикаються в заданий час або при спрацьовуванні певних датчиків. До одного записуючого пристрою можна підключати кілька камер. Запис зберігається зазвичай протягом місяця, його можуть переглядати ті, хто має доступ.

Наскільки надійні системи відеоспостереження, чи можна їх зламати?

Сучасні охоронні системи досить надійні, і їхня надійність постійно вдосконалюється. Однак їх можна зламати, як і будь-який мережний пристрій. Як не дивно, захищенішими від злому є старі аналогові системи відеоспостереження.

Чи може система відеоспостереження записувати звук?

Так, деякі відеокамери мають таку функцію.

Як правильно вибрати камеру відеоспостереження, на який бренд варто звернути увагу?

Щоб зробити правильний вибір, потрібно чітко визначитися з цілями відеоспостереження та з’ясувати особливості території чи приміщення, де воно вестиметься. Багато факторів визначає те, яка камера відеоспостереження буде найкращою у вашому випадку. Внутрішні або зовнішні, IP або аналогові, статичні, PTZ з додатковими функціями або без них. Звичайно, важливим параметром є ціна. Щодо брендів, то гідних чимало. Наприклад, найбільший у світі виробник систем відеоспостереження Hikvision.

Де можна використовувати відеоспостереження?

Усюди, де не заборонено законом. Камери відеоспостереження розміщені в багатьох громадських місцях великих міст: на транспортних розв’язках, в аеропортах і на вокзалах, в банках, магазинах, ресторанах, холах готелів і клінік і т.д. дач та гаражів. Крім забезпечення безпеки, відеоспостереження може виконувати функцію контролю, наприклад, у заводських цехах.

Як правильно розмістити камери відеоспостереження?

Камера повинна переглядати всю необхідну область. Важливо врахувати, що це визначається не так місцем установки, як експлуатаційними параметрами самої камери. Розташування камери залежить від характеру місцевості чи типу приміщення (його розміру, наявності кутів та інших перешкод для огляду), від типу монтажу — прихований чи відкритий. Найправильнішим буде довірити розміщення відеокамер фахівцям, чітко пояснивши свої вимоги.

Чи може відеоспостереження функціонувати без інтернету?

Не просто може, але часто саме так і функціонує, особливо у місцях із підвищеними вимогами до безпеки. Насправді доступ до Інтернету забезпечує деякі додаткові зручності, такі як віддалений доступ до запису або «живого» зображення, але підвищує вразливість системи через ризик несанкціонованого доступу.

Де найкраще купувати камери відеоспостереження?

У спеціалізованих магазинах – офлайн або онлайн. Перевагою онлайн магазину є швидкий доступ до повної інформації про кожен прилад, можливість неспішного ретельного вибору.

Чи можна систему відеоспостереження змонтувати самостійно?

Можна, якщо деякий час присвятити, щоб розібратися в правилах монтажу. Але важливо знати, що навіть якісні відеокамери можуть виявитися мало корисними, якщо встановлені неправильно. Ви отримаєте більше від охоронної системи, якщо вона буде професійно змонтована та введена в експлуатацію.

Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram каналі! Новини, фоторепортажі та історични факти про Одесу.
Читайте нас у Viber! На каналі «Комуналка» розповідаємо про комунальні платежі, тарифи, пільги та субсидії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини
Вибір редакції
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: