Основні поради з вибору каблучки з діамантами

Основні поради з вибору каблучки з діамантами

Дізнайтеся, як правильно вибрати каблучку з діамантами: які параметри важливі та як уникнути похибок при покупці.

Ще знаменита білявка Мерилін Монро проголосила, що “найкращі друзі дівчат – це діаманти”. Кожна жінка хоче, щоб каблучка з діамантом поповнила арсенал її прикрас. Вона безумовно додасть своїй власниці як більшої впевненості в собі, так і завжди вдало доповнить її святковий чи повсякденний образ. Та як серед всього різноманіття цінової та візуально привабливої пропозиції зробити правильний вибір і насолоджуватися покупкою ювелірного виробу протягом усього життя.

Як і більшість цінних покупок у вашому житті, купівля прикраси з діамантом не повинна бути імпульсивною. Надайте перевагу виробникам чи ювелірному дому з перевіреною багаторічною репутацією. Обов’язково цікавтеся наявністю відповідного сертифікату якості на діамант. Він видається на камінці від 0,29 карата міжнародним центром GIA (США), або Гемологічним центром України. Перевірити сертифікат на чинність та відповідність даних досить просто, адже вони є у вільному доступі, на сайті установ, що його видали.

Коли ви впевнилися, що дорогоцінне каміння, яке вам пропонують – точно діамант, зверніть увагу на показники, які прямо впливають на його якість, а відповідно і ціну:

  1. Колір. Може бути від повністю прозорого до жовтого відтінку і на практиці за українською шкалою оцінюється відповідно від 1 до 9.
  2. Чистота. Оскільки діамант – це мінерал природного походження, в його “тілі” можуть залишатися сліди різних природних домішок чи порожнеч. Їх відсутність чи наявність у певних кількостях відповідно маркуються шкалою від 1 до 12 в залежності від карат.
  3. Вага. Визначається мірою “карат”, одиниця виміру якого становить 0,2 грами.
  4. Ограновування. Форма та кількість граней готового діаманту. Грамотна і професійна обробка каменю може приховати дефекти чистоти алмазу, максимально розкрити гру світла на камені. В України має класи від “А” до “Г”.

Знаючи ці показники та їх маркування, ви з легкістю зможете прочитати бірку до обручки. Вся інформація про камінець чи камінці міститься в пункті “Вставки” та відображається наступним чином 1-Кр57-0,08-4/5А, де:

  • 1 вказує, що використано 1 діамант;
  • Кр говорить, що форма камінця кругла;
  • 57 граней він має;
  • 0,08 – вага діаманта в каратах;
  • ⅘ – співвідношення кольору та чистоти каменю;
  • А вказує, що діамант має ідеальне ограновування.

Такі поради є базовими та виключно просвітницькими. У виборі коштовностей варто покладатися ще й на свій смак, стиль життя та бюджет.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції