Оренда складу для зберігання власних речей в Одесі: що треба знати?

Оренда складу для зберігання власних речей в Одесі: що треба знати?

Ремонт у квартирі чи офісі або переїзд у нове помешкання тягне за собою ряд питань, які потребують негайного вирішення. Найголовніше з них: де тимчасово зберегти меблі та інші предмети вжитку. У цьому випадку якнайкраще стане у пригоді оренда складських приміщень.

Чому вигідно зберігати предмети вжитку в спеціальних складських боксах?

Сучасні бокси — це приміщення, мінімальний розмір яких становить 1 кв.м. Їх зручно використовувати для зберігання, наприклад, зимових шин у літній період і навпаки. У боксах більшого розміру можна легко розмістити меблі під час переїзду чи ремонту. Бізнес-компанії можуть використовувати такі складські контейнери для зберігання товару, наприклад, якщо йдеться про інтернет-магазин.

Сучасні сервіси зберігання майна, до прикладу, такі як Tetris Box, працюють одразу в декількох містах України. На сьогодні в компанії є оренда великого складу в Одесі, а також на локаціях у Києві та Львові.

Оренда складу

До найголовніших переваг зберігання у складських боксах відносяться:

 1. Захист 24/7. Сучасні бокси перебувають під охороною та відеоспостереженням 24 години на добу та 7 днів на тиждень. Також кожен бокс оснащений пожежною сигналізацією.
 2. Цілодобовий доступ. Клієнти мають доступ до своїх речей цілодобово. Після того як бокс оплачено, клієнт отримує особистий ключ та може будь-коли завітати до свого бокс-складу, щоб занести або забрати речі.
 3. Індивідуальний підхід. Кожному клієнту пропонується найоптимальніший варіант приміщення. Саме тому кожна річ буде на своєму місці і її легко можна знайти. Якщо побутовим клієнтам потрібно 2 кв.м приміщення — стільки вони і можуть винайняти, щоб не сплачувати за додаткову площу, яка пустуватиме. Також контейнери можуть бути герметичні та звичайні, обладнані стелажами та без них, мати опалення та бути без опалення. Кожен клієнт точно знайде для себе найкращий варіант для зберігання речей та товарів.
 4. Додаткова допомога. У разі оренди складських приміщень в компанії Tetris Box, є можливість скористатися послугами вантажників та замовити спеціальний транспорт, який доставить вантаж з дому чи офісу до складу.

Що можна і чого не можна зберігати в складських боксах?

Зберігати в боксах дозволяється:

 • габаритні меблі — дивани, шафи, крісла тощо;
 • інвентар для дачі — косарка, культиватор, шланги для поливу;
 • електричну техніку — холодильники, телевізори, пральні машини, а також комп’ютери, принтери, копіри, шліфувальні машини;
 • сезонні одяг та взуття, а також дитячі іграшки;
 • харчові продукти — консерви, борошно, цукор, сіль та інші продуктові припаси.

Зберігати в складських приміщеннях забороняється:

 • предмети, що заборонені законодавством України: зокрема, зброю, наркотичні речовини;
 • вибухонебезпечні та легкозаймисті речовини: бензин, дизельне пальне тощо
 • харчові продукти, які швидко псуються, наприклад, свіже м’ясо, молоко, фрукти та овочі;
 • тварин: рибок в акваріумі, кліток з котами, собаками, хом’яками, кроликами тощо.

Оренда складу


*на правах реклами

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції