Новини Одеси та Одеської області

Навушники Apple: часті проблеми з AirPods та способи їх розв’язання

Навушники Apple: часті проблеми з AirPods та способи їх розв’язання

У мережі постійно відбуваються суперечки, які бездротові навушники найкращі. Але якщо людина занадто довго використовує навіть найкращі бездротові навушники, згодом вони починають подавати різноманітні сюрпризи.

Фанати “яблучної” екосистеми в один голос стверджують, що бездротові навушники Apple AirPods є найкращими за всіма характеристиками. Наприклад, якщо купуєте Apple AirPods Pro 2, вам стануть доступними всі фірмові функції, яких так не вистачає навушникам інших брендів.

Один навушник AirPods почав звучати тихіше

Одна з найпоширеніших проблем. Несправність може виявитися лише з часом. У чому ж справа:

  • нерівномірний заряд навушників Apple AirPods у зарядному кейсі;
  • забруднений динамік або сіточка.

Уважно огляньте кейс та магнітні клеми. На них згодом накопичується пил та бруд, що погіршує контакт. Коли ви підключаєте Аірподс до Айфона, їх заряд може бути нерівномірним: один вкладиш заряджений до 100%, другий тільки до 70%. Рішення – очищення кейсу та зарядних клем ватною паличкою або спеціальним набором для чищення AirPods.

Силіконові амбушури, якщо йдеться про Pro-версію навушників Apple, у середині мають сіточку для захисту динаміка від вушної сірки. Спробуйте замінити амбушури. Якщо ж у вас стандартні вкладки AirPods 2 або 3, почистіть металеву сіточку від сірки та бруду. Ці прості дії повинні допомогти відновити нормальну роботу та звучання AirPods.

Навушники Apple AirPods

AirPods постійно втрачають зв’язок з Айфоном

Це серйозніша проблема і простим чищенням навушників її не вирішити. Причини втрати розриву сигналу можуть бути різними:

  • перешкоди від інших пристроїв – це особливо помітно у місті, де на якість сигналу впливають численні фактори, наприклад випромінювання від ліній електропередач, автомобільних сигналізацій, сигнали блютуз та відкритих точок доступу Вай-Фай;
  • використання застарілих моделей iPhone, які не підтримують сучасні стандарти Bluetooth 5.0 і вище;
  • несправність модуля Bluetooth у телефоні або навушниках.

Самостійно ви можете вимкнути та “забути” навушники, вимкнути їх і знову синхронізувати між собою, перезавантажити телефон. Якщо це не допомагає розв’язати проблему, рекомендуємо звернутися в офіційний сервісний центр Apple.

Навушники Apple AirPods швидко розряджаються

В інструкції зазначено, що залежно від покоління та серії бездротові навушники Apple можуть тримати заряд від п’яти до восьми годин без підзарядки у футлярі. Якщо ж вони почали розряджатися швидше, передусім необхідно перевірити якість контакту та очистити клеми. Ще один спосіб – калібрування батареї. Тобто необхідно зарядити їх максимум і дати розрядитися до нуля.

Як правило, швидко розряджаються навушники Apple AirPods, які знаходяться в експлуатації вже більше одного або двох років, при цьому вони користуються по-справжньому активно. Знос батареї – цілком природний процес. Самостійно замінити батарею у навушниках або футлярі навряд чи вдасться, тому необхідно звернутися до майстрів за професійною допомогою.

Apple AirPods – справді одні з найкращих бездротових навушників на ринку. Але й вони не захищені від несправностей та поломок, які у більшості випадків відбуваються з вини користувача або через природне зношування. Фахівці сервісних центрів Apple знають, як усунути несправності Епл Аірподс і упорядкувати їх.


*на правах реклами

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції