Новини Одеси та Одеської області

Насос для басейну

Насос для басейну

Важко уявити підтримання порядку в басейні або ставку без насосного обладнання. Ця категорія пристроїв вирішує всілякі завдання з перекачування води.

Якщо ви вибираєте насос для басейну, віддайте перевагу надійним брендам. Від якості насоса залежить ефективність усієї системи басейну та безпека його використання.

Сфери використання насосів для басейну

Залежно від енергоспоживання, робочої фази, діаметра підключення, матеріалів виготовлення, конструкції корпусу та внутрішніх частин насоси використовуються у різних сферах:

 • Системи фільтрації води у басейні
 • SPA, гідромасаж, протитечі та атракціони
 • Ставки та фонтани
 • Водопостачання
 • Відкачування води

Фільтраційний насос

Басейн із кришталевою водою – це результат злагодженої роботи обладнання для його обслуговування. Вода щодня по кілька разів проходить крізь системи фільтрації, знезараження та дезінфекції, щоб повернутися до басейну чистою та прозорою. Циркуляція підтримує басейн у ідеальному стані. Фільтраційний насос для басейну – серце системи циркуляції води.

Насос для басейну

Фільтраційні насоси умовно можна розділити на 2 категорії:

 • Насоси для домашніх басейнів, як Aquaviva LX STP35M
 • Насоси для комерційних басейнів, як Hayward серії HCP

Їхня відмінність полягає у продуктивності. Чим потужніший насос, тим він дорожчий.

Насос для водопостачання

Насоси для водопостачання використовуються для заповнення басейну водою. Вони призначені, щоб перекачувати чисту воду у системах побутового та технічного водопостачання на велику висоту. Наприклад, напірний насос Aquaviva LX BJZ150 подає воду на 30 м нагору. Його також можна використовувати для зрошення та поливу.

Насос для басейну

Насос для SPA, гідромасажу, протитечії та атракціонів

Насоси для атракціонів та SPA відрізняються високою продуктивністю та відсутністю префільтра. Вони генерують потужний водяний потік та створюють оптимальні умови для оздоровчих процедур. Наприклад, Emaux SR – енергоефективний насос із низьким рівнем шуму.

Насос для басейну

Дренажні насоси

Дренажні насоси – це незамінне рішення для відкачування води з басейнів, приямків та техкамер, підвальних приміщень, погребів та колодязів, а також осушення земельних ділянок. Є дві категорії дренажних насосів:

 • Для чистої води
 • Для брудної води

Щоб розуміти, яка вода вважається брудною, а яка чистою на думку виробника, скористайтеся інструкцією. У випадку з насосом Aquaviva LX брудною вважається вода з механічним забрудненням діаметром 3 мм.

Насос для басейну

Насос для ставків та фонтанів

Для забезпечення роботи фонтанів та циркуляції води в ставках використовуються занурювальні насоси з префільтром. Зазвичай такі насоси підходять і для універсального використання:

 • Циркуляція води у басейнах
 • Водопостачання водоспадів
 • Відкачування води з басейнів та SPA
 • Аварійне осушення технічних приміщень та приямків у разі затоплення
 • Переливання води з колодязів для поливу ділянки
 • Відведення фільтраційних та дощових вод з невеликими домішками механічних забруднень

В приклад такого насоса можна навести серію NPF від Aquaviva. Насос практично не потребує обслуговування завдяки функції самоочищення тихо працює.

Якщо ви хочете підібрати насосне обладнання правильно, звертайтеся до спеціалістів. При розрахунку необхідних параметрів насоса необхідно враховувати багато інших параметрів: від якості води до пропускної здатності фільтра. Професійний підхід дозволяє насолоджуватися стабільно високою якістю роботи вибраного обладнання протягом усього терміну служби.

Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram каналі! Новини, фоторепортажі та історични факти про Одесу.
Читайте нас у Viber! На каналі «Комуналка» розповідаємо про комунальні платежі, тарифи, пільги та субсидії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Ще за темою
Всі новини
Вибір редакції
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: