Хороші навушники дозволяють повністю поринути в ігровий процес. Як правильно вибрати гарнітуру для геймера? Ви дізнаєтесь у нашій статті.
Аксесуари важливі для комфортної гри не менше, ніж комп’ютер, що швидко діє. Геймерська промисловість постійно розвивається, виникають найбільш реалістичні і вимогливі версії ігор. Звук відіграє не останню роль у відображенні ситуації на будь-якому полі бою.
Особливості геймерських навушників
Якісні ігрові навушники відрізняються від звичайних рядом характеристик:
- полегшений корпус, щоб зменшити тиск на шию – навіть провівши в навушниках кілька годин поспіль, ви не відчуєте втоми;
- анатомічні вставки з м’яких матеріалів для зниження тиску;
- комфортніші діапазони звуку — гучність достатня для швидкої реакції в грі, але щадна для вух;
- мікрофон з автоматичним очищенням від перешкод та затримок — ви зможете легко спілкуватися з іншими гравцями та домовлятися про дії команди;
- кілька способів підключення: через провід, Bluetooth-модуль або радіоканал;
- робота з різними типами звукових драйверів;
- регулювання розмірів під параметри користувача – ви можете легко налаштувати навушники під себе;
- налаштування звуку та програмованих кнопок.
Раніше навушники були лише засобом слухати музику чи дивитися кіно, не заважаючи оточуючим. Зараз для ігрової периферії застосовують професійні технології. Люди віддають перевагу персональним комп’ютерам і реалістичній атмосфері розвинених ігор.
Як вибрати гарні ігрові навушники
Геймерські навушники відрізняються чітким та об’ємним звуком. Реалізація обмежена фізичними можливостями, адже у процесі беруть участь лише два динаміки. Тому підключають програмні можливості, звук обробляють системи DTS та Dobly на самому комп’ютері. Іноді у комплекті йдуть невеликі звукові карти.
Підключення навушників найчастіше відбувається через звичайний аудіокабель. Бездротові моделі не такі популярні серед геймерів, оскільки вони не передають всю повноту звуку і можуть розрядитися в незручний момент. Більш просунуті версії отримують кілька кабелів: для звуку, мікрофона та під’єднання USB. Останнє відповідає за об’ємний звук, шумозаглушення та програмну обробку.
Існує безліч варіантів оформлення, але найчастіше геймери вибирають повнорозмірні моделі. У таких навушниках людина повністю занурена у гру і не чує звуки навколишнього світу. Кіберспортсмени також відзначають зручність накладних гарнітур, але вони зазвичай коштують дорожче. Вкладиші та внутрішньоканальні навушники не настільки зручні. За тривалої гри вони можуть викликати дискомфорт.