Новини Одеси та Одеської області

Монтаж фасадів будівель: особливості установки

Монтаж фасадів будівель: особливості установки

У даній статті ми опишемо найбільш популярні способи монтажу фасадів, торкнемося особливо обробки матеріалами, що часто використовуються для фасадів.

Монтаж фасадів будівель, незалежно від технології й розмірів споруди, що використовується, практично завжди пов’язаний з великими обсягами робіт. Проте грамотна реалізація проєкту, найімовірніше, виправдає себе довгими роками служби фасаду, привабливістю, а також затишком та теплом всередині будівлі. Детальніше про монтаж фасадів і ціни, можна дізнатись тут: https://krovly.com.ua/montazh-fasadov/

Монтаж фасадів будівель

Установка фасадних панелей

Монтаж фасадів будівель

Облицювання декоративними панелями є одним з найпоширеніших у сфері капітального та приватного будівництва. Різноманітність панелей досить велика, але основними з них, які найчастіше використовуються, можна назвати звичайний і фіброцементний сайдинг, а також алюмінієві композитні панелі. Кожен із зазначених матеріалів має схожу технологію монтажу, причому з їх допомогою можна досягти імітації практично будь-якої структури природних матеріалів.

Монтаж панелей на фасад

Монтаж алюмінієвих фасадів, як і інших панельних конструкцій, найчастіше здійснюють за системою «вентильований фасад», оскільки він найбільш раціональний у плані витрат на будівництво та подальшої економії на опаленні. Але за бажання може бути виконаний і без утеплення. Панельний фасад будівель монтують наступним способом:

  1. Видаляють при необхідності ненадійне старе оздоблення та вирівняти основу.
  2. Вертикально з кроком 40-60 см по всій площі фасаду монтують фасадний профіль, якщо утеплення не передбачається. Якщо планується монтаж фасаду вентильованого типу, за аналогією до основи кріплять кронштейни з виносом (вибирається в залежності від товщини використовуваного утеплювача), до яких потім кріплять профіль.
  3. При теплоізоляції фасаду до стін кріплять плити мінерально-ватного або пінопластового утеплювача клейовим способом з додатковою установкою пластикових дюбелів з широкими капелюшками. Після цього утеплювач вкривають гідрозахисною мембраною та кріплять за допомогою скоб.
  4. Далі інструкція передбачає кріплення оздоблювальних панелей до профілю за допомогою скоб, саморізів або кламерів залежно від виду панелей, що використовуються.

Монтаж кам’яного фасаду

Оздоблення природним або штучним каменем часто досить дороге, але дозволяє досягти прекрасних результатів у плані надійності, практичності та зовнішньої привабливості. Монтаж фасадного каменю виконують при вирівняних стінах, для чого може знадобитися демонтаж фасаду з колишнім оздобленням та штукатурка.

Установка може бути виконана методом кладки при використанні повнорозмірного кам’яного матеріалу (наприклад, клінкерної або білої силікатної цегли) або клейовим способом, якщо як обробний матеріал служить кам’яна плитка. Кладку каменю здійснюють впритул до «чорнових» стін традиційним способом. Монтаж облицювального каменю виконують на цокольну основу або на окремий фундамент. Оздоблювальний шар кріплять до перекриттів, що несуть, за допомогою анкерів, передбачених у кладці з кроком в 0,4-0,6 м по ширині і 4-6 рядів по висоті.

При необхідності між обробним шаром та перекриттями може бути прокладений шар утеплювача, у тому числі засипний. Кам’яну плитку монтують на фасад традиційним способом, використовуючи при цьому клейовий розчин для фасадних робіт.

Технологія штукатурного фасаду

Монтаж фасадів будівель

Обштукатурювання фасаду, як і в першому випадку, може виконуватися з утепленням і без нього. Монтажний процес виглядає наступним чином:

  1. Основа також ретельно готується та вирівнюється.
  2. Далі площу фасадної основи обробляють ґрунтувальним розчином.
  3. Потім у разі влаштування додаткової теплоізоляції виконують монтаж утеплювача (плитка пінопласту) за допомогою клею з додатковим зміцненням спеціальними дюбелями. Якщо утеплення не передбачається, до фасаду кріплять металеву армуючу сітку штукатурну за допомогою скоб або шурупів і «накидають» штукатурний шар.
  4. Після укладання утеплювача поверх нього наносять тонкий стартовий шар розчину спеціальної штукатурної суміші, в якому далі утеплюють армуючу штукатурку склосітку. На сітку наносять один тонкий шар аналогічного розчину так, щоб повністю покрити її.
  5. Після цього здійснюють монтаж фінішного штукатурного шару, який після висихання за потребою підлягає фарбуванню.

Де замовити монтаж та матеріали

логотип krov.lyЗамовити сучасні будівельні матеріали під ключ можна в інтернет-магазині https://krovly.com.ua, де ви знайдете великий асортимент на будь-який гаманець та смак. Наші спеціалісти можуть проконсультувати вас і допомогти з вибором найкращого рішення, а також провести всі монтажні роботи під ключ.

Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram каналі! Новини, фоторепортажі та історични факти про Одесу.
Читайте нас у Viber! На каналі «Комуналка» розповідаємо про комунальні платежі, тарифи, пільги та субсидії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини
Вибір редакції
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: