Мережа медичних центрів Гармонія здоров’я пропонує записатися на прийом уролога зручний для пацієнтів час. Тут працюють найкращі лікарі з усіх напрямків, включаючи і відділення урології.
Кожному пацієнту гарантується безпека та конфіденційність, індивідуальний підхід та комфортабельні палати у стаціонарі. Є й власна лабораторія, тож здати аналізи можна у цьому ж медичному центрі.
Особливості лікування уретриту у жінок
До уролога звертаються і жінки для обстеження та усунення делікатних урологічних проблем. На консультації лікар-уролог проведе огляд та призначить додаткове обстеження.
За результатами діагностики він поставить діагноз і при підтвердженні лікування уретриту. у жінок проходить строго індивідуально. По-перше, це залежить від типу збудника, який спровокував розвиток інфекції.
Це можуть бути бактерії чи віруси, відповідно призначаються антибіотики чи противірусна терапія. Для обстеження призначають:
- лабораторні аналізи крові та сечі;
- ПЛР-тест;
- уретроскопія або цистоскопія;
- сів на мікрофлору;
- УЗД та ін.
Варто зазначити, що неспецифічний уретрит у жінок діагностується здебільшого. Приблизно одна третина – це гонококовий уретрит, причиною якого є збудник-гонокок.
Симптоми уретриту у жінок
Уретрит є одним із найпоширеніших захворювань в урології. До основних симптомів у жінок відносять дискомфорт під час статевої близькості, біль унизу живота, нехарактерні виділення з піхви, часті позиви в туалет, підвищення температури тіла або озноб.
Це запальне захворювання, пов’язане із запаленням у сечівнику, і за відсутності своєчасного лікування призводить до різних патологій. У порівнянні з чоловіками у жінок уретрит діагностується частіше, що пов’язано з анатомічними особливостями будови сечостатевої системи.
Враховуючи форму захворювання, воно може бути гострим чи хронічним, первинним чи вторинним. Наприклад, для гострої форми характерні явно виражені неприємні симптоми, а хронічна розвивається поступово.
Первинний уретрит – це самостійна проблема, а вторинний розвивається з урахуванням інших патологічних процесів. При підозрі на уретрит жінкам слід відвідати лікаря-гінеколога та зробити УЗД.
Урологи рекомендують лікувати уретрит обом партнерам, оскільки можливе повторне інфікування при незахищеному статевому акті. Лікування, як правило, проходить у домашніх умовах, тобто без необхідності в госпіталізації, навіть за найзапущенішої форми.