Новини Одеси та Одеської області

Купуємо планшет: яку операційну систему вибрати?

Купуємо планшет: яку операційну систему вибрати?

Вибрати планшет часом дуже непросто. Здається, що моделі відрізняються тільки за ціною та розміром. Але насправді це негаразд.

Приглядаючи собі новий планшетний комп’ютер, потрібно звертати увагу насамперед на його технічні характеристики й лише потім вивчати ціни. Також, купуючи планшет, необхідно визначитись і з операційною системою, на якій він працюватиме.

Що потрібно знати про операційну систему iOS?

Від операційної системи, на основі якої побудовано роботу гаджета, залежить багато чого: від швидкості виконання завдань до надійності та функціональності.

Сьогодні найбільш популярні планшети на операційних системах iOS та Android.

iOS — операційна система, розроблена спеціально для планшетів, телефонів та ноутбуків компанії «Apple».

планшети для роботи

Для любителів продукції яблучного бренду випущено 4 лінійки планшетних комп’ютерів:

  • iPad mini – планшети з розміром екрана 8,3 дюйма. Це найменша модель, але за деякими характеристиками ні в чому не поступається більш розвиненим розробкам. У продажу перші iPad mini з’явилися у 2012 році. Родзинкою лінійки заведено вважати iPad mini 6, який відрізняється від інших моделей міні-планшетів. Ця крихітка має практично весь функціонал iPad Air, але без можливості підключення знімної клавіатури.
  • iPad – базова версія планшетів. За словами представників Apple, у 2024 році базову лінійку планується спростити, у зв’язку з появою нових розробок.
  • iPad Air — прокачана та більш вдосконалена версія iPad, на яку виробники роблять високу ставку.
  • iPad Pro — найбільш просунутий та прокачаний планшет, на якому можна виконувати найскладніші завдання.

Планшети на операційній системі iOS — це зручний інтерфейс, надійність та швидкість роботи.

Планшети з операційною системою Android?

Найчастіше на планшетах можна зустріти операційну систему Android. Цю ОС підтримують пристосування від різних виробників. Android легко підлаштовується під різні пристрої, але при цьому дуже часто виникають проблеми при встановленні інтерфейсу та дрібні помилки. Планшети на основі цієї операційної системи вважаються найбільш бюджетними.

Вибираючи планшет на ОС Android, потрібно обов’язково звертати увагу на виробників та ціну. Як правило, відомі бренди допрацьовують систему Android та максимально підлаштовують під свої планшети. У зв’язку з цим помилок у роботі гаджета буде менше. Якщо ви плануєте купити планшет для виконання професійних завдань, то без планшета на операційній системі iOS не обійтися. Якщо планшет потрібен для серфінгу в інтернеті або простих ігор — то з цими завданнями цілком впорається планшет на операційній системі Android.


*на правах реклами

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції