Новини Одеси та Одеської області

Як правильно вибрати автомобіль? – Поради від MotorScout

Як правильно вибрати автомобіль? – Поради від MotorScout

Купівля автомобіля – це інвестиція, до якої не можна ставитись легковажно. Тому важливо правильно його вибрати, адже він має прослужити кілька років.

Тому перед покупкою моделі автомобіля необхідно враховувати низку критеріїв. Розкриємо моменти, які слід враховувати під час вибору автомобіля. Ви можете замовити автопідбір в Україні.

Критерії, які необхідно враховувати

  • Бюджет та вартість обслуговування

Перед тим, як купити автомобіль, ви повинні спочатку оцінити свій бюджет. Це дозволить вам приблизно визначити тип моделі, яку ви можете придбати, заощадивши ваш час. При визначенні свого бюджету ви повинні враховувати не лише вартість автомобіля, а й інші витрати, такі як вартість обслуговування, страховки, палива, навіть номерного знака, якщо його немає. Прогнозування цих витрат допоможе переглянути свій загальний бюджет.

Примітка. Ви можете використовувати табличку з гравіюванням як номерний знак, вибравши один з декількох матеріалів, таких як оргскло.

  • Стан автомобіля: новий або б/в

Стан автомобіля тісно пов’язаний із бюджетом, який ви виділяєте на покупку. Як нові, так і старі автомобілі мають як позитивні, так і негативні сторони. Нові автомобілі значно дорожчі і вимагають страхування від усіх ризиків, в той час, як уживані автомобілі мають нижчу вартість придбання та нижчу страхову премію.

Що стосується технічного обслуговування та ремонту, у вживаних автомобілів може бути багато механічних проблем, тим більше, що їх стан не гарантується. З іншого боку, нові автомобілі бездоганні та мають більш тривалий термін служби. Крім того, ними поширюється гарантія виробника.

Тому вам вирішувати, на чому ви хочете зосередитись при покупці автомобіля.

  • Розмір автомобіля

При виборі автомобіля важливо зважати на формат, який підходить для вашої ситуації. Для однієї людини або пари, яка проживає в місті, міський автомобіль чудово справляється зі своїм завданням. Завжди простіше припаркуватись у місті на малолітражці. Якщо ви живете у сільській місцевості, найкраще підійде седан або позашляховик, тому що вони більш солідні та водночас пропонують необхідний комфорт. 4×4 також може бути хорошим варіантом, якщо ви живете дуже далеко в сільській місцевості і дорогами важко орієнтуватися. Для великих сімей більше підходять мінівени та універсали.

  • Паливо

У той час як екологічно відповідальних транспортних засобів стає дедалі більше, бензинові та дизельні автомобілі є найпоширенішими на ринку. Сьогодні автомобілі з бензиновим двигуном мають попит у водіїв, оскільки вони виділяють менше CO2, ніж дизельні. Крім того, обслуговування дизельних автомобілів дорожче, тому що запчастини дорожчі, не кажучи вже про те, що страховка у них на 10-15% дорожча, ніж у бензинових моделей.

Команда професіоналів MotorScout (https://motorscout.ua/) допоможе вам вибрати авто.

[mistape]
Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

Вибір редакції