Новини Одеси та Одеської області

Honda CR-V Гібрид. Які системи забезпечення безпеки руху та допомоги водієві він має?

Honda CR-V Гібрид. Які системи забезпечення безпеки руху та допомоги водієві він має?

Системи безпеки та допомоги водієві останнім часом стають все більш поширеними. Виробники автомобілів постійно пропонують нові рішення для зниження ризику аварії чи зіткнення. Однією з провідних компаній, що впроваджує сучасні системи, є Honda.

Новий Honda CR-V Hybrid є інноваційним не лише з точки зору силової установки. Цей позашляховик не був би лідером у своєму сегменті, якби не вбудовані технології. Ці технології забезпечують безпеку, яка є абсолютним пріоритетом для конструкторів цього унікального автомобіля. Отже, що ж можна знайти на його борту?

Основою відмінного захисту, який забезпечує цей автомобіль, є надзвичайно міцна і жорстка платформа, створена відповідно до концепції All Direction Collision Safety, згідно з якою конструкція автомобіля повинна забезпечувати найвищий рівень безпеки, незалежно від напрямку, з якого відбувається вплив. Доповнюючи це, нове покоління Honda CR-V покращено широкою системою Honda Sensing™, яка включає численні системи активної безпеки та допомоги водієві. Важливо, що ці системи доступні в усіх комплектаціях моделі CR-V. Honda Sensing ™ є однією з найбільш комплексних систем безпеки в цьому сегменті. Він використовує інформацію з радара, камери та багатьох інших датчиків з метою підтримки та попередження водія про потенційно небезпечні ситуації. У стандартну комплектацію всіх версій CR-V в Європі також входить система eCall для екстрених викликів.

Honda CR-V Гібрид

Щоб зменшити ризик і наслідки можливого зіткнення, CR-V має відповідну систему контролю дистанції до транспортного засобу попереду та попереджає водія про ризик зіткнення, а також допомагає загальмувати Honda CR-V, коли зіткнення вже неможливо уникнути. Система видає звуковий сигнал і, якщо необхідно, автоматично активує гальмівну систему автомобіля. Система інтегрована та тісно співпрацює з системою попередження про лобове зіткнення (FCW), яка стежить за дорогою попереду та попереджає водія про потенційне зіткнення. Акустичні сигнали та повідомлення, що відображаються, вказують водієві про необхідність вжиття заходів для уникнення зіткнення.

Ще однією системою допомоги водієві Honda CR-V є попередження про виїзд зі смуги руху (LDW). LDW виявляє зміну смуги руху, яка не була повідомлена покажчиком повороту, і надсилає водієві відповідні попереджувальні сигнали, наказуючи йому вжити коригувальних дій. Крім того, ризик аварії знижує система електронного управління стійкістю (RDM), яка використовує дані передньої камери, щоб оцінити, чи відхиляється автомобіль від правильного шляху руху. За допомогою електропідсилювача керма він здатний м’яко коригувати траєкторію автомобіля. За певних обставин він також може активувати гальма. Система вимикається, як тільки вона вважає, що водій відновив контроль над автомобілем. За правильною траєкторією руху також стежить система LKAS. Ця система допомагає утримувати автомобіль по центру смуги руху. Використовуючи камеру, яка відстежує дорожню розмітку, система вносить незначні корективи в напрямок руху, щоб утримувати автомобіль у смузі, визначеній білими лініями.

Встановлена ​​швидкість автоматично підтримується адаптивним круїз-контролем (ACC), який дозволяє програмувати швидкість, зберігаючи необхідну дистанцію до автомобіля попереду. Як результат, він добре працює в мінливих умовах руху. Його розробкою є інтелектуальний адаптивний круїз-контроль (i-ACC). Це інноваційне рішення було вперше представлено в Honda CR-V 2015 року випуску. Система передбачає й автоматично реагує на перетин дороги іншим транспортним засобом на дорогах із кількома смугами руху. Пристрій використовує камеру та радар для визначення місцезнаходження інших транспортних засобів на дорозі. Потім система використовує спеціальний алгоритм для прогнозування ймовірності зміни смуги руху іншими транспортними засобами, що може призвести до зіткнення на дорозі. Це дає Honda CR-V час для автоматичного регулювання швидкості до того, як інші учасники дорожнього руху зіткнуться на дорозі. Для тих, хто сумнівається щодо поточного обмеження швидкості, буде до вподоби система розпізнавання дорожніх знаків (TSR), яка виявляє та автоматично зчитує дорожні знаки, пов’язані з обмеженнями швидкості та заборонами обгону, а також показує їх на дисплеї інтерфейсу водія (DII).

Але це ще не все. Завдяки інтелектуальному обмежувачу швидкості Honda CR-V може самостійно регулювати швидкість руху до відповідних обмежень. Ця система використовує обмеження швидкості, встановлене водієм, і порівнює налаштування з інформацією, отриманою від системи розпізнавання дорожніх знаків (TSR), щоб автоматично адаптувати швидкість до обмеження швидкості на ділянці дороги. Сліпа зона в дзеркалах контролюється Blind Spot Information, яка використовує радарні датчики, щоб реєструвати появу іншого автомобіля поза полем зору водія. Попереджувальним сигналом є миготливий символ у зовнішньому дзеркалі. Маневрування на парковці стане зручнішим і безпечнішим завдяки системі попередження про наближення автомобіля при русі заднім ходом. Система використовує задні радарні датчики для виявлення зустрічних автомобілів під час руху заднім ходом. Його доповнює багатофункціональна камера заднього виду, яка забезпечує водієві відмінну видимість і повну безпеку при русі заднім ходом – стандартний кут огляду 130 градусів, широкий кут 180 градусів і огляд позаду автомобіля зверху.

Кожна Honda CR-V із автосалону, оснащена системою стабілізації автомобіля (VSA®) із контролем тяги. Ця система надає водієві більший контроль над автомобілем під час прискорення, гальмування та на поворотах. Ще одним важливим рішенням є модернізована система контролю тиску в шинах (DWS).

Крім того, Agile Handling Assist (AHA) забезпечує стабільну їзду. Вперше він з’являється в CR-V. Налаштування цієї системи були підготовлені з урахуванням європейського ринку та відповідають вимогам, характерним для місцевих дорожніх умов і стилю водіння європейських водіїв. Це забезпечує тонку та непомітну допомогу для підвищеної безпеки та більш плавної та передбачуваної поведінки автомобіля як на низьких, так і на високих швидкостях, а також при м’яких та швидких поворотах керма.

Завдяки описаним системам допомоги водієві, встановленим на борту нового Honda CR-V, цей позашляховик по праву вважається лідером свого сегмента. Покупці цього автомобіля вважають, що зусилля інженерів щодо підвищення безпеки водіння безпосередньо вплинуть на успішне завершення кожної подорожі.

Модельний ряд Honda можна переглянути на сайті офіційного дилерського центру Honda “Арія Моторс”

Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram каналі! Новини, фоторепортажі та історични факти про Одесу.
Читайте нас у Viber! На каналі «Комуналка» розповідаємо про комунальні платежі, тарифи, пільги та субсидії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини
Вибір редакції
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: