Хочу замовити дизайн квартири у Києві: що робити та до кого звертатися?

Хочу замовити дизайн квартири у Києві: що робити та до кого звертатися?

Дуже часто забудовники пропонують киянам квартири «під ключ»: в’їжджай та живи. Деяких покупців така перспектива тішить: купив квартиру і одразу є де жити, можна не перейматися ремонтом. Єдиний мінус у тому, що забудовники пропонують нічим не примітний ремонт, у якому відсутні будь-які цікаві нюанси та рішення. Якщо спочатку молоду сім’ю цілком влаштує такий мінімалізм від забудовника, то надалі, обжившись і підкопивши трохи грошей, все одно захочеться чогось індивідуального, яскравого і нового. Тоді потрібно шукати у Києві студію, яка займеться реалізацією дизайну квартири.

З чого розпочати дизайн квартири?

Кожна господиня вважає себе талановитим дизайнером інтер’єру і готова будь-якої миті взятися за справу і закотити грандіозний ремонт. Але на якомусь етапі робіт приходить усвідомлення, що гроші та сили витрачені, але результат не зовсім відповідає очікуванням. Професіонали у галузі дизайну стверджують, що дизайн квартир — не така проста справа, як може здатися на перший погляд. І кожен, хто намагався самостійно створити шедевр, підтвердить правильність цієї аксіоми.

Щоб не робити самостійно, а потім не переробляти з дизайнером, краще відразу запросити дизайнера та опрацювати з ним усі нюанси дизайну квартири.

дизайн квартири

Етапи роботи з дизайнером

У Києві, як і в інших містах України, роботу дизайнера із замовником можна поділити на кілька етапів:

  1. Знайомство. На цьому етапі клієнт розповідає, чим він займається, яке у нього хобі, чи є сім’я, діти, який дизайн він хоче отримати в результаті. Чим краще дизайнер зрозуміє та відчує свого замовника – тим краще і точніше зможе виконати всі побажання у дизайні квартири. Тому не соромтеся вести діалог і якнайбільше розповісти про себе.
  2. Вивчення технічних характеристик об’єкта. Дизайнер та його команда вивчають проект квартири та особливості інженерних споруд.
  3. Розробка підходу в реалізації плану інтер’єру. На цьому етапі дизайнер розробляє концепт інтер’єру в кількох варіаціях і презентує замовнику. Замовник вибирає один із запропонованих варіантів та вносить свої правки.
  4. Створення дизайн-проекту. Після того, як замовник підтвердив запропонований йому варіант, дизайнер створює 3D-візуалізацію та також подає замовнику на затвердження. Також разом із 3D-проектом замовник отримує схеми, плани та креслення, якими орудуватиме дизайнер у процесі своєї роботи.
  5. Здійснення проекту в життя. Після того, як всі паперові питання вирішені та затверджені, команда дизайнера приступає до роботи.

Чи допоможе дизайнер з розетками та освітленням?

Компанії дизайну інтер’єру повного циклу відповідають за всі етапи реалізації проекту. Дизайнери таких компаній в обов’язковому порядку не лише вивчать наявні комунікації, але й зможуть розробити та надати плани:

  • демонтаж та монтаж;
  • кондиціювання та опалення;
  • установки санітарно-технічного обладнання;
  • розміщення розеток, освітлювальних приладів та вмикачів;
  • покриття підлоги, стін, а також розміщення меблів.

дизайн квартири

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції