Чому важливо пити якісну воду?

Чому важливо пити якісну воду?

Наше здоров’я залежить від того, яку воду ми п’ємо. Багато захворювань пов’язані із вживанням неякісної чи забрудненої води. Щоб зберегти здоров’я та гарне самопочуття потрібно купувати очищену чи артезіанську воду.

Яка вода ідеально підходить для пиття?

Питна вода має бути чистою та насиченою корисними мікроелементами. Визначити на око, якої якості вода з-під крана не вдасться. Але якщо зважати на те, що вода в централізованих водопроводах обробляється хлоркою, стверджувати, що вона повністю підходить для пиття та приготування їжі, не можна. Хлор вбиває у воді віруси та бактерії, щоб запобігти розвитку різних захворювань. Але разом з тим, при вживанні такої води в наш організм надходять хімічні сполуки, які можуть завдати шкоди. Також не можна забувати, що у воді є залишки іржі, оскільки вона надходить у наші будинки старими іржавими трубами. Тому, щоб насолодитися чистою та корисною питною водою, найкраще купувати бутильовану воду з доставкою додому.

На сьогоднішній день доставка води – відмінне рішення для тих, хто турбується про своє здоров’я та хоче вживати воду гарної якості. Питна вода в пляшках проходить багатоступінчасте очищення та дезінфекцію, але водночас у ній зберігаються всі необхідні мікроелементи і вона відповідає всім стандартам чистої питної води. Наприклад, компанія з доставки води «Великий Фонтан» в Одесі пропонує своїм клієнтам:

  • очищену воду, яка видобувається із джерела Великий Фонтан. Перед тим, як потрапити до споживачів вода проходить механічну обробку від домішок, що складається з декількох етапів. Вона підходить для повсякденного вживання та приготування їжі.
  • артезіанську воду, яку видобувають із підземних джерел, розташованих на глибині понад 100 метрів. До складу артезіанської води входять корисні мінерали. Вона дуже корисна для здоров’я і має м’якший смак. Також підходить для щоденного вживання.

Вода буде доставлена ​​до будинку або офісу протягом 30 хвилин після надходження замовлення незалежно від того, в якій частині міста знаходиться замовник. Також для клієнтів “Великий Фонтан” надає знижки та додаткові бонуси. Наприклад, при оформленні першого замовлення замість однієї бутлі клієнт отримує дві за ціною одну.

вода для пиття

Якість води дуже важлива для дітей та людей похилого віку

Щодня вживати чисту та корисну воду дуже важливо для будь-якої людини. Але з особливою акуратністю потрібно вибирати воду для дітей та літніх людей.

Дітям найкраще купувати воду з маркуванням «Дитяча» чи «Малятко». Особливо це стосується дітей, яким ще не виповнилося три роки. Дитяча вода буває двох видів: здобута із звичайних свердловин та артезіанська. Вода із звичайних джерел проходить кілька щаблів очищення за допомогою зворотного осмосу і після цього мінералізується. А артезіанська вода видобувається з глибоких свердловин і не потребує додаткової мінералізації та очищення.

У похилому віці людям потрібно вживати більше води. Тому рекомендується вживати в їжу бутильовану воду або відфільтровану. Пити воду з-під крана людям похилого віку взагалі не рекомендується.

На що звернути увагу при купівлі бутильованої води?

Вибираючи воду в суліях для себе та своєї сім’ї, важливо звернути увагу на:

  1. етикетки. На ній має бути зазначений повний хімічний склад води, свердловина, де її було видобуто, дані про виробництво, номер партії, дату виготовлення. При цьому інформація має бути надрукована чітко та без помилок.
  2. упаковку. Обов’язково перевірте, щоб кришка та сулія не мали механічних пошкоджень та тріщин.
  3. умови зберігання. Щоб вода довго залишалася свіжою, обов’язково дотримуйтесь умов зберігання на етикетці. Також не можна вживати бутильовану воду, у якої закінчився термін придатності.

*на правах реклами

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції