Новини Одеси та Одеської області

Чи варто робити отопластику: плюси та мінуси

Чи варто робити отопластику: плюси та мінуси

Багато людей все життя страждають з відстовбурченими вухами, це впливає на самооцінку та соціалізацію людини. Через проблему пацієнт може страждати від депресії та комплексів протягом тривалого періоду часу. Сучасні технології дозволили знайти способи усунення цього та інших недоліків вушної раковини.

Тепер можна за 30-60 хвилин часу отримати нові гарні вушка цілком за помірну ціну. Але, як і будь-яка інша медична операція, отопластика має свої переваги та недоліки, про них ми розповімо нижче.

У чому полягає ниткова пластика вух

Є два типи таких операцій: реконструктивна та естетична. Перша займає багато часу та має тривалий термін відновлення, вона застосовується після травм, опіків тощо. Але такі випадки трапляються вкрай рідко, більшість операцій з корекції вух усувають лопухість (близько 95%), рідше – велику мочку або інші відхилення.

Для корекції відстовбурчених вух лікар робить надріз на хрящі, змінює його форму і накладає внутрішні шви. Зовнішньо накладається косметичний шов, після відновлення він не буде помітний. В результаті хрящова тканина стає на місце, ближче розташовується до голови. Період відновлення становить близько місяця. Пов’язка знімається через 7-10 днів.

На сайті www.laserone.com.ua/otoplasty ви зможете ознайомитися з умовами проведення процедури та цінами на неї у відомому центрі лазерної медицини Києва LaserOne. Тут працюють кваліфіковані фахівці, які вже 15-25 років займаються такими пластичними операціями та знають найпередовіші методи.

Плюси пластики вух

пластика особи

Вдавшись до отопластики, ви отримаєте такі переваги:

  • Швидке відновлення. Шви знімаються на 8-10 день, після чого пов’язка одягається лише на ніч. За два тижні ви зможете пройти всі відновлювальні заходи.
  • Висока ефективність. Усунення лопухості відноситься до нескладних у технічному сенсі операцій, тому дає очікуваний результат у переважній більшості випадків.
  • Невеликий список протипоказань. До них відносять лише протипоказання до наркозу та запальні порушення шкіри обличчя.
  • Постійна інформаційна підтримка. У кваліфікованій клініці хірург завжди розповість про всі нюанси та обговорить з пацієнтом очікуваний результат.
  • Відсутність загального наркозу. Наркоз часто лякає клієнтів, у разі відопластики потрібна тільки місцева анестезія.
  • Швидке проведення. Час операції не перевищує 1 години.
  • Відсутність видимих ​​наслідків. За вухом накладається косметичний шов, який непомітний для оточуючих.
  • Невисока вартість. Навіть у відомих клініках ціна на отопластику не перевищує 20 000 грн.
  • Невеликий вік для проведення. Робити пластику вух можна дітям, починаючи з 5-річного віку.
  • Швидкий ефект. Результат операції видно відразу після проведення.

Мінуси отопластики

До недоліків процедури слід віднести такі фактори:

  • Неможливість помити голову в перші дні після операції. Займатися гігієною голови можна буде лише через 5 днів.
  • Заборона на заняття спортом. Протягом 3-4 тижнів після отопластики не рекомендується займатись спортом.
  • Біль у перші кілька днів. Після анестезії можуть з’явитися болі та неприємні відчуття, це нормально при проведенні будь-якої пластичної операції.
  • Повне загоєння відбувається протягом 1-2 місяців. Тільки після досягнення цього терміну можна судити про результати операції.
  • Ускладнення. Як і після будь-якої пластики, існує можливість розвитку серйозних ускладнень після втручання. Тому варто обирати лише перевірену клініку із кваліфікованим персоналом.

Отопластика має як негативні сторони, і позитивні. В результаті операції пацієнти часто говорять про повну зміну життя: вони перестають страждати від комплексів, легко заводять нові знайомства і спілкуються з людьми. Вибирайте лише високу якість обслуговування та гідні клініки України для проведення пластики вух.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції