5 причин, чому треба задуматися про видалення папілом лазером

5 причин, чому треба задуматися про видалення папілом лазером

Лазерне видалення папілом — це процедура, в якій використовується лазерне випромінювання. Ця сучасна дерматологічна процедура використовується в естетичних та медичних цілях, а також гарантує швидкий ефект.

Лазерний промінь випаровує папілому, руйнує її клітини і при цьому зупиняє кровотечу. Варто видалити ці новоутворення на шкірі, якщо:

 • Вони часто травмуються;
 • Змінили розмір, форму, колір;
 • Швидко ростуть;
 • Викликають естетичний та моральний дискомфорт.

Всього за одну процедуру можна позбутися цього дефекту. Записатися на попередню консультацію до лікаря-дерматолога в клініці Platinum Laser можна за посиланням https://platinumlaser.com.ua/kosmetologyya-i-dermatologiya/lazerne-vydalennya-novoutvoren/papilom/.

Показання та протипоказання до процедури

Показання до видалення папілом лазером можуть варіюватися залежно від побажань пацієнта та рекомендацій лікаря. Ось основні з них:

 • Папіломи викликають дискомфорт або психологічні тривоги в пацієнта;
 • Папіломи, розташовані на місцях, де вони можуть бути травмовані або постійно викликають дискомфорт;
 • Зміни в розмірі, формі або кольорі, що може бути ознакою можливих злоякісних змін або ракового перетворення;
 • Свербіж, біль, запалення, кровотеча та інші неприємні симптоми.

Остаточне рішення про видалення папілом лазером приймає дерматолог. До протипоказань відносяться вагітність, лактація, хвороби внутрішніх органів та запалення шкіри. Однак лазерне видалення папілом має безліч переваг.

Чому варто вибрати саме лазерне видалення папілом?

Лазерна коагуляція шкірних новоутворень має кілька переваг порівняно з іншими методами видалення папілом, такими як хірургічне видалення, кріотерапія (заморожування) або електрохірургія:

 1. Мінімальна травматизація. Лазерне видалення папілом відбувається за допомогою високоенергетичного променя лазерного випромінювання. Це дозволяє мінімізувати пошкодження навколишньої здорової шкіри, м’язів і тканин.
 2. Мінімальна кровотеча. Лазерна коагуляція дозволяє видалити папіломи безпечно і з мінімальною кровотечею. Лазер діє на судини, одразу їх коагулюючи, що допомагає уникнути кровотечі та забезпечує чисте операційне поле.
 3. Швидке одужання. Лазерне видалення папілом супроводжується швидким відновленням пацієнта. Завдяки мінімальній травматичності шкіра швидко відновлюється, зменшується ризик рубців, запалення та появи нових новоутворень.
 4. Мінімальний дискомфорт. Під час процедури лазерного видалення папілом пацієнти відчувають мінімальний дискомфорт та біль. Застосування локальної анестезії забезпечує безболісну комфортну процедуру.
 5. Менший ризик ушкодження навколишніх тканин. Лазерна технологія дозволяє точно контролювати глибину проникнення лазерного променя, що допомагає зменшити ризик ушкодження навколишніх тканин та уникнути інфекцій.

Лазер направляється локально на папілому, сама процедура триває до 5 – 10 хвилин. Процедура закінчується закриттям місця маніпуляції пластиром для запобігання подразнення та інфікування рани. За один сеанс можливе повне позбавлення від новоутворень.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції