Статті

Поруч із Привозом виріс «самостійний» ринок (фоторепортаж)

На одеській вулиці Привозній щосили розрісся подорожній ринок. Це тепер не тільки «щось там ще продають», а цілий торговий ряд (ближче до Преображенської), що примудрився розташуватися на одному боці вулиці одразу в два «потоки».

Подорожній ринок на Привозній: ярмарок без вихідних

Про саму Привозну ми розповідали ще до війни. Ім’я вулиці дав, звичайно ж, Привоз, і, пам’ятається, я просто захопилася, почувши з вуст однієї з торгуючих на цій старій-старій вулиці щось на кшталт девізу Привозної: «Тут не гуляють, не живуть, а купують-продають».

Здається, цей девіз тепер наповнився новим змістом – дуже збагаченим. Тепер біля входу практично у всі магазинчики на Привозній є ще одні торгові ряди. Я б сказала – така собі чергова «філія» Староконки, але тут це порівняння не люблять, як, втім, і сам факт підвищеного інтересу до самої торгівлі. Тому одразу порада: хочете відобразити вічний ярмарок без вихідних, намагайтеся робити це непомітно.

Торгують усім – казанами-сковородками, джинсами, іграшками, прикрасами та… Загалом, важко навіть уявити, чим тут не торгують.

Прикмети вулиці Привозної: від нових павільйонів до торгівлі з ніг

Подорожня торгівля просто процвітає (у сенсі кількості «торгових точок»), суть та сама, що й на Староконному: будь-який представлений товар одного разу комусь знадобиться. Так це чи не так, я точно сказати не можу. Потенційні покупці або ті, які по Привізній просто пробігають, «зробивши базар», на цей ринок, що розрісся, реагують абсолютно нормально («треба ж людям якусь копійку заробити»). Одна жінка на трамвайній зупинці, до речі, запевняла мене, що ці торгові ряди тут розрослися невипадково: на Привозній зараз зі своїм різноманітним товаром стоять, мовляв, ті, хто раніше торгував (ви ще пам’ятаєте це?) у Новощепному ряду…

Ну а сама вулиця Привозна, яка тягнеться від Катерининської до Преображенської, зараз має новий вигляд. Ближче до Катерининської вона розцвіла новітніми торговими павільйонами. Вся вулиця – виключно торгова та в сенсі лотків-магазинів із найрізноманітнішим товаром. Ну а ближче до Преображенської – це найдорожчий ряд. Втім, його можна назвати «самостійним» ринком.

Ще на тему:

Фото автора

Share
Мария Котова

В журналистику пришла достаточно поздно, слишком затянулся «поиск себя». В работе над материалами придерживаюсь правила: читателю должно быть интересно, должно «цепануть». Уделяю много внимания подаче: считаю очень важным, чтобы это блюдечко получилось с достойной каемочкой. Автор четырех изданных книг прозы.

Recent Posts

  • Новини

Війна, день 983: окупанти атакували Київ безпілотниками

Сьогодні, у неділю, 3 листопада 2024 року, розпочалася дев'ятсот вісімдесят четверта доба широкомасштабної збройної агресії… Read More

2024-11-03
  • Новини

В Одесі не Черемушках на дереві знайшли змію

Жителів одеського мікрорайону Черемушки не на жарт злякала змія, яку місцеві жителі виявили на дереві… Read More

2024-11-03
  • Статті

Соцпрацівники в Одесі: які послуги надають і хто може звернутися по допомогу

Сьогодні, у День працівника соціальної сфери України, «Одеське життя» розповідає, хто такі соцпрацівники, яку вони… Read More

2024-11-03
  • Статті

«Попереду перших»: інженерні війська України відзначають своє професійне свято

Цього недільного дня, 3 листопада 2024 року, в Україні відзначають День інженерних військ – професійне… Read More

2024-11-03
  • Статті

Кому дадуть субсидію на оренду житла?

Через війну багато людей були змушені залишити свої будинки і переїхати до безпечніших регіонів. На… Read More

2024-11-03
  • Новини

Анекдот дня: чи став Ізя приватним детективом?

Усіх із добрим ранком! І дня недільного вам виключно легкого, приємного і позитивного! А щоб… Read More

2024-11-03