Статті

Поруч із Привозом виріс «самостійний» ринок (фоторепортаж)

На одеській вулиці Привозній щосили розрісся подорожній ринок. Це тепер не тільки «щось там ще продають», а цілий торговий ряд (ближче до Преображенської), що примудрився розташуватися на одному боці вулиці одразу в два «потоки».

Подорожній ринок на Привозній: ярмарок без вихідних

Про саму Привозну ми розповідали ще до війни. Ім’я вулиці дав, звичайно ж, Привоз, і, пам’ятається, я просто захопилася, почувши з вуст однієї з торгуючих на цій старій-старій вулиці щось на кшталт девізу Привозної: «Тут не гуляють, не живуть, а купують-продають».

Здається, цей девіз тепер наповнився новим змістом – дуже збагаченим. Тепер біля входу практично у всі магазинчики на Привозній є ще одні торгові ряди. Я б сказала – така собі чергова «філія» Староконки, але тут це порівняння не люблять, як, втім, і сам факт підвищеного інтересу до самої торгівлі. Тому одразу порада: хочете відобразити вічний ярмарок без вихідних, намагайтеся робити це непомітно.

Торгують усім – казанами-сковородками, джинсами, іграшками, прикрасами та… Загалом, важко навіть уявити, чим тут не торгують.

Прикмети вулиці Привозної: від нових павільйонів до торгівлі з ніг

Подорожня торгівля просто процвітає (у сенсі кількості «торгових точок»), суть та сама, що й на Староконному: будь-який представлений товар одного разу комусь знадобиться. Так це чи не так, я точно сказати не можу. Потенційні покупці або ті, які по Привізній просто пробігають, «зробивши базар», на цей ринок, що розрісся, реагують абсолютно нормально («треба ж людям якусь копійку заробити»). Одна жінка на трамвайній зупинці, до речі, запевняла мене, що ці торгові ряди тут розрослися невипадково: на Привозній зараз зі своїм різноманітним товаром стоять, мовляв, ті, хто раніше торгував (ви ще пам’ятаєте це?) у Новощепному ряду…

Ну а сама вулиця Привозна, яка тягнеться від Катерининської до Преображенської, зараз має новий вигляд. Ближче до Катерининської вона розцвіла новітніми торговими павільйонами. Вся вулиця – виключно торгова та в сенсі лотків-магазинів із найрізноманітнішим товаром. Ну а ближче до Преображенської – це найдорожчий ряд. Втім, його можна назвати «самостійним» ринком.

Ще на тему:

Фото автора

Share
Марія Котова

Авторка видання "Одеське життя". Журналістка з майже 20-річним досвідом. Пише про життя, культуру та історію Одеси. Членкиня Національної спілки журналістів України (НСЖУ), авторка чотирьох книг прози. Публікації доповнює власними фото.

Recent Posts

  • Новини партнерів

Де замовити смачну піцу в Одесі: огляд кращих доставок міста

Піца давно стала не просто улюбленою стравою мільйонів, а справжнім символом затишку, відпочинку та смачного… Read More

04-07-2025 в 23:52
  • Новини партнерів

Як підвищити ціну на свої послуги лешмейкера і не втратити клієнтів?

Правильне підвищення цін залучає платоспроможних клієнтів та підвищує прибутковість бізнесу. Головне — діяти стратегічно. Read More

04-07-2025 в 23:01
  • Новини

Малих підприємців Одещини запрошують до спеціалізованого каталогу

В Одеській області стартував збір заявок для участі в Каталозі крафтового бізнесу. До участі запрошують… Read More

04-07-2025 в 22:22
  • Новини

В Одесі через аварію зупинився електротранспорт і зникло світло

У Приморському та Пересипському районах Одеси 4 липня тимчасово припинили роботу більшість маршрутів електротранспорту. Причиною… Read More

04-07-2025 в 21:09
  • Новини

Майже спека: прогноз погоди в Одесі на суботу, 5 липня

У суботу, 5 липня 2025 року, в Одесі та Одеській області очікується досить тепла погода… Read More

04-07-2025 в 20:35
  • Новини

В Одесі заборонили безконтрольне встановлення гаражних конструкцій

В Одеській міськраді ухвалили рішення, яке обмежує повноваження райадміністрацій щодо погодження нових залізних гаражів. Тепер… Read More

04-07-2025 в 19:34