Новини Одеси та Одеської області

Гнуття та зварювання металу: що обрати?

Гнуття та зварювання металу: що обрати?

В ході проведення будь-яких будівельних чи ремонтних робіт виникає потреба у виготовленні якісних деталей з металу та надання їм необхідної форми. Надати потрібної форми можна за допомогою зварювання або згину. Найпростіші згини можна зробити власноруч на домашніх верстатах. Але дуже часто якість такого гнуття залишає бажати кращого. Щоб під час проведення робіт не виникало проблем, згинання металу краще замовити у професіоналів.

Що має знати замовник гнуття металу?

Один з важливих процесів металообробки — це гнуття металу, внаслідок чого деталі набувають необхідної деформації та можуть бути використані за призначенням.

На заводах для згину деталей та надання їм необхідної форми використовуються спеціальні преси, згинальні верстати та інші спеціальні пристрої, на яких працюють майстри, які точно знають як зробити ідеальний згин деталі.

На спеціалізованих виробництвах проводять гнуття різних металів: тонких, товстих, листових металів, металопрокату, нержавіючої сталі, алюмінію, латуні та міді. Щоб досягти точності форми та до міліметра дотриматися необхідного розміру деталі на заводах використовуються верстати, якими керують комп’ютери. З використанням такого обладнання можна не переживати за якість отриманих деталей.

Перед тим як замовити гнуття металу на заводі, замовник повинен:

  1. Чітко сформувати свої вимоги до готової деталі.
  2. Вказати розмір, форму, матеріал, товщину та якість металу.
  3. Зазначити бажані терміни виконання замовлення.
  4. Дізнатися про вартість робіт та способи оплати.

гнуття металу

Коли треба гнуття, а коли зварювання металу?

Форму деталі можна отримати шляхом зварювання або шляхом гнуття. Не можна сказати, що один спосіб легко заміняє інший. Ці два способи не є взаємозамінними. Перш ніж обрати спосіб обробки металу та надання їй спеціальної форми варто порадитися зі спеціалістами. Також обов’язково треба враховувати проєкт в цілому, матеріал, з якого хочете отримати деталь.

Обрати зварювання краще, якщо треба створити спеціальну форму або конструкцію, яку неможливо зробити іншими способами, наприклад, гнуттям. Зварювання надає конструкції неабиякої міцності.

Гнуття металу дозволяє отримати гладку поверхню, без швів та додаткових з’єднань. Це в декілька разів швидший та дешевший процес, ніж зварювання. Особливо, якщо йдеться про цілу партію однакових металевих деталей. Гнута деталь виглядає більш естетично, ніж зварювана. Сучасне обладнання дозволяє зробити деталь методом гнуття максимально точною. Не всі типи металу можна зварювати. Але для гнуття підходять майже всі види металів.


*на правах реклами

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції