«Контроль цукру в крові є дуже важливим аспектом збереження здоров'я в цілому. Якщо людина допускає постійне підвищення рівня цукру, це рано чи пізно призведе до цукрового діабету.
А при ньому знижується імунітет, людина частіше хворіє, рани та подряпини повільно гояться, порушується робота нирок, падає зір, руйнуються нервові закінчення та багато іншого . А щоб рівень цукру не стрибав від мінімуму до максимуму, варто дотримуватись деяких простих правил:
Скоротити вживання солодощів та хлібобулочних виробів – вони дають швидкі стрибки цукру до максимуму, потім слідує таке ж швидке падіння.
Щодня потрібно вживати продукти, які довго перетравлюються , наприклад, замість картоплі та макаронів — каші тривалого приготування або овочі з грубою клітковиною .
Не переїдати і не їсти через кожні годину-дві .
Якщо робите перекушування, то це повинні бути не цукерки та тістечка, а кисло-солодкі фрукти з жорсткою шкіркою .
Уникати тривалих нервових напруг та стресів . Налагодити повноцінний сон і давати собі хоч би мінімальне фізичне навантаження. Тоді наш організм правильно витрачатиме цукор».
Наталія ХОДЄЄВА, нутриціолог, консультант з харчування
Читайте також:
У сучасному світі стабільний та швидкісний інтернет дуже важливий для виконання бізнес-завдань та повсякденного користування.… Read More
В Одесі правоохоронці затримали завідувачку одного з відділень "Дитячої міської клінічної лікарні №3". Її підозрюють… Read More
22 листопада 1954 року, тобто рівно 70 років тому «скопитився» Андрій Януарович Вишинський. «Фі!», —… Read More
У частині Приморського району Одеси у п'ятницю, 22 листопада 2024 року, тимчасово відключать воду. Причина… Read More
В ЮНЕСКО дали відповідь на гучний «Одеський лист», в якому противники деколонізації топонімів, названих на… Read More
Завтра, у п'ятницю, 22 листопада 2024 року, в Україні та, зокрема, в Одесі та Одеській… Read More