Чи правда, що у ПриватБанку є штраф 34000 гривень за перекази між картками

Чи правда, що у ПриватБанку є штраф 34000 гривень за перекази між картками

На різних інформаційних ресурсах з’явилася інформація, що за активні перекази з картки на картку в Приватбанку можуть оштрафувати на 34000 гривень. Розберемося чи правда.

Українців лякають штрафом у 34000 гривень за перекази в Приваті

Новина із заголовками про величезні штрафи просто за те, що ви використовуєте банківські послуги, приголомшила багатьох українців. Щоправда, якщо читати новину далі, все стає зрозумілішим.

У тексті йдеться про те, що якщо співробітник банку, який займається фінансовим моніторингом, бачить, що на карту клієнта-фізичної особи надходить багато переказів з різних банків та від різних осіб, то це дозволяє припустити, що людина зайнята незаконною підприємницькою діяльністю. Наприклад, продає товари через інтернет і при цьому не реєструється як фізична особа-підприємець.

У такому разі і штрафує банку невдахи бізнесмена, та ще й рахунок із рештою коштів може заблокувати.

Принаймні так пишуть на різних інтернет сайтах, щоправда, не підкріплюючи такі заяви жодними посиланнями на офіційних осіб, експертів або саму фінансову установу.

Що говорять про штрафи за переказ грошей між картами в ПриватБанку 

Ситуацію, яка так стурбувала українців, взявся роз’яснити пресі спікер Приватбанку Олег Серга. І він відразу заявив, що новини про штрафи від банку 34000 – це фейк.

“Це фейкова історія, яка з’являється у ЗМІ з періодичністю раз на півроку. Приватбанк не має права стягувати жодні штрафи на 34 тис. грн за нелегальну підприємницьку діяльність та ухилення від податків, нас немає таких повноважень, тому ми цього й не робимо”, – розповів речник.

Це може робити тільки Державна податкова служба за наявності підстав та ухвали суду.

Але якщо податкова звертається до банку з постановою суду про стягнення штрафу за порушення податкового законодавства, то банк, за словами Олега Серги, виконає цю постанову і спише штраф на користь держави.

Сам же ПриватБанк таких штрафів не накладає і відношення до них не має.

Читайте також:

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції