Статті

Бессарабія: інтерактивна карта для мандрівників із пам’ятками регіону

«Інтерактивна туристична мапа Західної Одещини» («І-мапа») — корисний ресурс, на якому мандрівники Одеською областю можуть дізнатися про визначні пам'ятки Бессарабії.

Проєкт «І-мапа» — це готова збірка порад для планування подорожі до Бессарабії. Туристи можуть дізнатися, які в Бессарабії є визначні пам’ятки, отримати масу захопливої інформації, переглянути фотографії та короткі відео про них. За допомогою цієї карти, мандрівники можуть заздалегідь відповісти собі на такі запитання:

  • як підготуватися до подорожі Бессарабією;
  • що взяти з собою в подорож;
  • де в Бессарабії зупинитися на ночівлю;
  • на які пам’ятки подивитися в Бессарабії.

Автор проекту — одеський режисер, засновник проекту OnykoFilms Юрій Онищенко. Ідея створити туристичну карту Бессарабії виникла у режисера давно. Це праця, над якою він і його команда працювали кілька місяців.

— Ми з друзями збирали матеріал для цієї інтерактивної карти досить довго, нам допомагали експерти. Потім ми їздили Бессарабією і робили фотографії, збирали відеоматеріал. Це була і велика робота, і велике задоволення. Дуже радий, що ідея тепер втілена в життя, — розповів Юрій Онищенко.

На інтерактивній карті позначені історичні, культурні, природоохоронні та гастрономічні локації Бессарабії. Кожен об’єкт містить опис українською та англійською мовами. А ще на карті ви відшукаєте безліч чудових фото та відеоматеріалів. Тут представлена Бессарабія в усьому її різноманітті, незвичайності, колориті.

Проєкт реалізовано в рамках партнерської програми «Культура. Туризм. Регіони» Українського культурного фонду, Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) та Офісу розвитку малого та середнього підприємництва (SME.DO) при Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Переглянути інтерактивну карту Бессарабії: https://imapa.com.ua

Читайте також:

Share
Мария Котова

В журналистику пришла достаточно поздно, слишком затянулся «поиск себя». В работе над материалами придерживаюсь правила: читателю должно быть интересно, должно «цепануть». Уделяю много внимания подаче: считаю очень важным, чтобы это блюдечко получилось с достойной каемочкой. Автор четырех изданных книг прозы.

Останні статті

  • Новини

Прогноз синоптиків на суботу, 21 вересня: ще більше потеплішає

Завтра, у суботу, 21 вересня 2024 року, в Одесі та Одеській області очікується ще більше… Читати далі

2024-09-20
  • Статті

Дерев’яна вагонка: перевага та простота монтажу

Вагонка з натуральних порід дерева - саме той матеріал, який дозволить створити в будинку затишок… Читати далі

2024-09-20
  • Статті

Головне в голубцях – кісточки перемити: як жителі Рені готували ярмарок до дня міста

На честь Дня міста Рені жителі Ренійської громади провели благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ, в… Читати далі

2024-09-20
  • Статті

Нікіта Тітов: захисник Маріуполя про тридцять місяців у російському полоні

З російського полону повернувся захисник Маріуполя, воїн Національної гвардії України балтянин Нікіта Тітов. Коли він… Читати далі

2024-09-20
  • Статті

Як війна впливає на українську фауну: біолог Іван Русєв дав невтішні прогнози (відео)

Українська фауна нині переживає безліч викликів. Війну, кліматичні зміни та агресивну діяльність людей. У цьому… Читати далі

2024-09-20
  • Статті

626 років Саврані: наварили борщу та відсвяткували донатами на ЗСУ

Саврань — столиця лісової перлини Одещини — ташується в межиріччі річок Савранки та Південного Бугу.… Читати далі

2024-09-20