Новости Одессы и Одесской области

В одеський пологовий будинок закупили рентген-апарат для діагностики COVID-19 у породіль

В одеський пологовий будинок закупили рентген-апарат для діагностики COVID-19 у породіль

Для міського пологового будинку №2 придбано сучасний рентгенологічний апарат IMAX виробництва Латвії.

У нас есть Viber канал в котором мы рассказываем о коммунальных платежах, тарифах, льготах и субсидиях. Присоединяйтесь!

Про це повідомляє пресслужба Одеської міської ради.

Апарат оснащений рентгенівської трубкою японського виробництва, також у комплекті до нього поставлено обладнання для оцифровки рентгенівських знімків.

Наявність власного рентген-апарату особливо актуально для пологового будинку №2, який в Одесі є базою для госпіталізації вагітних і породіль з респіраторними симптомами і підозрою на COVID-19. Проведення рентгенологічного обстеження дозволить забезпечити своєчасну діагностику пневмонії в умовах пологового будинку.

Крім того, новий рентген-апарат надалі може бути використаний для проведення скринінгового рентгена легенів для профілактики і ранньої діагностики туберкульозу в жінок після пологів, а також рентгенологічної діагностики в новонароджених.

Мобільний рентген-апарат IMAX дозволяє проводити широкий комплекс досліджень безпосередньо в палаті пацієнта. Апарат забезпечує високу якість зображення, є легким в управлінні і транспортуванні.

Рентген-апарат для пологового будинку №2 придбаний за допомогою коштів депутатського фонду депутатів Одеської міської ради.

Фото: ОМР

*Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Выскажите ваше мнение. Это важно.
avatar
500
  Подписаться  
Сообщать о
Еще по теме
Все новости

Выбор редакции
Сообщить об опечатке
Текст, который будет отправлен нашим редакторам: